Oktagon SK/CZ scéna

Zvrhlo sa to na vojnu, hovorí Růžička po výhre. Kľudne by som sa celý doj*bal, aby som vyhral!

Ružička verzus Le Sy
zdroj: facebook OKTAGON MMA
Tadeáš Růžička v hlavnom zápase prvého večera OKTAGON UNDERGROUND porazil Tomáša Le Sy. Razom sa stal horúcim adeptom na celkové víťazstvo pyramídy do 70 kg.

Tomáš Le Sy a Tadeáš Růžička si už istý čas vymieňali štipľavé odkazy cez sociálne siete. Vzájomný súboj na akcii OKTAGON UNDERGROUND si doslova vypýtali. Víťazne z neho vyšiel postojár Tadeáš Růžička.

Zvrhlo sa to na vojnu, priznáva Tadeáš Růžička

„Dosť ma prekvapil, bol tvrdý. Načapal ma hneď v prvom kole,” reagoval na súpera Tadeáš Růžička v rozhovore pre sport.cz.

Vzhľadom na vyhrotenosť súboja, ktorý obaja borci brali takpovediac osobne, bolo kľúčové udržať na uzde svoje emócie a nenechať sa nimi prevalcovať.

„Každý, kto chce vyhrávať, musí svoje emócie držať na uzde a držať sa plánov, ktoré vymyslel s trénerom. Musím priznať, že toto sa zvrhlo na vojnu.”

„Toto bolo osobné. Teraz sa budem sústrediť na pyramídu, s ním išlo vyslovene o náš zápas. Na ďalšie zápasy som nemyslel, nechal by som tam všetko, kľudne by som sa celý doj*bal, aby som vyhral,” netají víťaz svoj odhodlaný prístup.

Zaujímavý súboj, ktorý sa zmenil na osobnú vojnu, Růžičku bavil a podľa vlastných slov si ho náležite užíval.

„Toto ma mega bavilo, ak toto bude pokračovať, super. S divákmi je ale samozrejme show a lepšia atmosféra.”

zdroj: sport.cz