Novinky SK/CZ scéna XFN

Zápas Pirát Krištofič vs. Petr Kareš je oficiálne oznámený!

Zápas Pirát Krištofič vs. Petr Kareš je oficiálne oznámený!
Zdroj: XFN
Veľká zmena na domácej scéne. Vyzerá to tak, že v najbližšom období sa v československých bojových športoch budú naozaj diať veci. Návrat Petra Kareša a organizácie XFN, ktorá ľahla popolom nečakal takmer vôbec nikto. Dnes sme sa však dozvedeli o opaku.

Mohlo by vás zaujímať: Samuel “Pirát” Krištofič reaguje na slová Ondra Novotného ohľadom jeho zápasu v postoji pre organizáciu XFN>>>

Zápas Pirát Krištofič vs. Petr Kareš je oficiálne oznámený!

Pred chvíľou bol totiž oficiálne ohlásený zápas medzi Samuelom “Pirátom” Krištofičom a Petrom Karešom. Bude prebiehať podľa pravidiel barmského boxu, čiže bez rukavíc a dočkáme sa ho už 14. decembra v bratislavskej Eurovia Aréne. Celý turnaj by mal niesť meno Double Red Fight Night podľa značky Double Red, ktorá je od reštartu organizácie XFN jej ďalším investorom.

O tom, či toto bol od zaniknutej organizácie správny krok pre reštart polemizovať nebudeme. Isté je však to, že zápas Piráta, ktorý je “korunovaný” za kráľa Bratislavy, bude chcieť v našom hlavnom meste vidieť každý fanúšik bojových športov bez ohľadu na minulosť organizácie XFN.

View this post on Instagram

Najtvrdší zápas desaťročia je tu!? Kráľ Bratislavy a ??welteru @pirat_kristofic ? Lord Voldemort @petr.kares ? Bez rukavíc!?? Čaká nás unikátny súboj podľa pravidiel Lethwei, kedy na seba narazia dve výrazné postavy domácej bojovej scény! @pirat_kristofic ☠️ so skóre 12-3 je nespochybniteľným kráľom Bratislavy a ?? welteru ❌ @petr.kares , 10-ročný úspešný reprezentant v K-1, amatérsky viacnásobný majster Európy WAKO a profesionálny majster sveta WKU, ktorý ako jediný ??K-1 bojovník zápasil na Svetových hrách! Tento ostrý súboj bude podľa pravidiel barmského boxu, bez rukavíc a to sľubuje neopakovateľný zážitok? Ostatných bojovníkov a celú fightcard postupne odtajníme a určite sa máte na čo tešiť. Nenechajte si újsť najtvrdší zápas desaťročia v Eurovia aréne ? Ďakujeme za dôveru, podporu a za každé zdieľanie. #NeverGiveUp #MMA #Bratislava #XFN #DoubleRed

A post shared by XFIGHTNIGHTS (@xfightnights) on

Zdroj: XFN