Reklama

Novinky Reportáže UFC Výsledky

Výsledky UFC Fight Night: Ronaldo Souza vs Jack Hermansson + HIGHLIGHTY

Kompletné výsledky UFC Fort Lauderdale: Ronaldo Souza vs Jack Hermansson + HIGHLIGHTY
Foto: MMAJunkie

Turnaj UFC Fight Night 150 (UFC on ESPN+ 8) sa uskutočnil vo Fort Lauderdale na Floride 28.4.2019 SEČ. Hlavný zápas večera patril Ronaldovi “Jacare” Souza a  Jackovi Hermanssonovi (náhradníkovi za Yoela Romera).

Prečítajte si tiež: Dustin Poirier: „Budem sa mu snažiť ublížiť. Budem sa snažiť o to, aby jeho telo prestalo fungovať“ >>

Kompletné výsledky UFC Fort Lauderdale: Ronaldo Souza vs Jack Hermansson + HIGHLIGHTY

Hlavná karta (Nedeľa 3:00, Nova Sport 2, UFC Fight Pass)

Jack Hermansson porazil Ronaldo “Jacare” Souza – jednohlasné rozhodnutie (49-46, 48-47, 48-47) 5. kolo, 5:00

Hermansson nasadil vysoké tempo a v prvých dvoch kolách úplne dominoval, dokonca Souzu takmer ukončil. Nebál sa ani Jacarovej zeme a o takedowny sa sám pokúšal. V treťom kole už to nebolo také jednostranné a Jacare natriafal viacero tvrdých úderov, ktoré Hermansson rozhodne cítil a bolo vidno spomalenie z jeho strany.

Štvrté kolo sa opäť vrátil a dominoval, ak chcel Jacare ešte pomýšľať na víťazstvo musel Hermanssona v piatom ukončiť a to sa mu nepodarilo. Hermansson predviedol nielen, že je komplexný bojovník so silným postojom a zemou, ale takisto výdrž keď dokázal čeliť množstvu tvrdých úderov od Souzu.

Greg Hardy porazil Dmitrii Smoliakov – TKO (údery) 1. kolo, 2:15

Zápas ťažkých váh bola rýchla záležitosť, prekvapenie sa nekonalo a Greg Hardy ukončil Smoliakova hneď v prvom kole. Smoliakov nechcel ostať v postoji, mal hneď niekoľko neúspešných pokusov o takedown, no Hardyho na zem nedostal. Rozhodujúci bol hlavne tvrdý zdvihák, ktorým Smoliakova dostal na zem a po ďaľších tvrdých úderoch rozhodca zasiahol a ukončil zápas.

Mike Perry porazil Alex Oliveira – jednohlasné rozhodnutie (29-28, 29-28, 29-28) 3. kolo, 5:00

Pri nástupoch obaja roztancovali publikum :), no od začiatku zápasu sa do seba akčne pustili. Oliveira bol v boji kreatívnejší a Perry zase rozdával tvrdšie údery, ktorými Brazílčana niekoľkokrát takmer ukončil. Perry rozdal viac signifikantných úderov, čo rozhodlo aj zápas. V druhom kole si Oliveira dokonca zlomil prst na nohe, nakoniec však zápas dokončil, ale na víťazstvo to tentokrát nestačilo.

Glover Teixeira porazil Ion Cutelaba – Submisia (rear-naked-choke) 2. kolo,

Cutelaba podal veľmi dobrý výkon v prvom kole a Teixeiru takmer ukončil. Rozdával presné a tvrdé údery, no tiež kolená. Teixeira to ale skúsene ustál a pohrozil v postoji aj on. V polovici druhého kola dostal Cutelabu na zem, keď stratil stabilitu a peknou prácou ho nakoniec porazil na submisiu.

Cory Sandhagen porazil John Lineker – viachlasné rozhodnutie (29-28, 28-29, 29-28) 3. kolo, 5:00

Lineker vstupoval do zápasu ako favorit a od začiatku rozdával silné údery na spodok a hlavu. Jeho súper bol však aktívnejší a tvorivejší aj čo sa kopov týka. V treťom kole Lineker cítil, že musí zabrať a rozdával omnoho viac tvrdých úderov. V poslednej polminúte dokonca takmer utiahol gilotínu, ktorú Sandhagen len tak tak neodklepal.

Roosevelt Roberts porazil Thomas Gifford – jednohlasné rozhodnutie (3x 30-27) 3. kolo, 5:00

Od začiatku bolo v zápase vidieť veľa akcie a borci boli aktívni najprv v postoji, kde dominoval jednoznačne rýchlosťou a údermi Roberts. V každom kole sa po úvodných minútach presunuli na zem, kde sa Gifford pokúšal o niekoľko submisií, no neúspešne.

Predzápasy (Sobota 23:30, UFC Fight Pass)

Takashi Sato porazil Ben Saunders – TKO (údery a lakte) 2. kolo, 1:18

Augusto Sakai porazil Andrei Arlovski – viachlasné rozhodnutie (29-28, 28-29, 29-28) 3. kolo, 5:00
Carla Esparza porazila Virna Jandiroba – jednohlasné rozhodnutie (30-27, 29-28, 29-28) 3. kolo, 5:00

Gilbert Burns porazil Mike Davis – Submisia (rear-naked-choke) 2. kolo, 4:15

Jim Miller vs. Jason Gonzalez – Submisia (rear-naked-choke) 1. kolo, 2:12

Angela Hill porazila Jodie Esquibel – Jednohlasné rozhodnutie (29-28, 30-27, 30-27) 3. kolo, 5:00

Dhiego Lima porazil Court McGee – Viachlasné rozhodnutie (30-27, 28-29, 29-28) 3. kolo, 5:00

zdroj: mmajunkie