Reklama

Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Vladimír Moravčík vs. Igor Daniš podľa pravidiel MMA

Vladimír Moravčík vs. Igor Daniš podľa pravidiel MMA

Súboj dvoch thajských boxerov uvidíme pod záštitou organizácie Oktagon MMA. Vladimír Moravčík vs. Igor Daniš sa stretnú v zápase podľa pravidiel MMA. Dnes to oznámila organizácia na svojej tlačovej konferencii v Prahe.

Karlos “Terminátor” Vémola je oficiálne v Oktagone a bude bojovať s Attilom Véghom>>>

Vladimír Moravčík vs. Igor Daniš podľa pravidiel MMA

Vladimír Moravčík je zápasník thajského boxu, za svoju kariéru získal 11 európskych a svetových titulov rôznych asociácií. Okrem zápasenia sa angažuje aj ako tréner vo vlastnom Dracula Gyme v priestoroch banskobystrickej Šport Zóny a je aj jedným z ambasádorov Európskeho mesta športu 2017 v Banskej Bystrici. Vo svojej doterajšej kariére má na konte neuveriteľných 92 zápasov v thajskom boxe. Z toho 82 krát odchádzal ako víťaz.

WMF WORLD CHAMPION, I-1 WMC WORLD CHAMPION, IPCC EUROPEAN CHAMPION, I-1 WMC SUPREME CHAMPION. Týmito titulmi sa môže pýšiť reprezentant bratislavského klubu Octagon fighting academy, Igor Daniš. Slovensku menej známy, za to vo svete veľmi uznávaný bojovník v thajskom boxe. Taktiež ako prvý slovenský bojovník absolvoval zápas v barmskom boxe.

Teraz týchto dvoch thajských boxerov čaká spoločný zápas podľa pravidiel MMA. Veríme, že sa na tento duel plnohodnotne pripravia a ukážu skvelý zápas pre fanúšikov Oktagonu.

Zdroj: , sjz