Reklama

Novinky UFC

Vicente Luque a Mike Perry sa vyjadrili po ich krvavej vojne na UFC Uruguay, Perry už absolvoval aj operáciu

Vicente Luque vs Mike Perry
foto: mmajunkie


Tvorba webstránok za sedem dní

Najlepším zápasom víkendového UFC podujatia bol hlavný predzápas večera, súboj welterovej váhy Vicente Luque vs Mike Perry. Napokon sa v ňom z tesného bodového víťazstva (viachlasné rozhodnutie) tešil „The Silent Assassin“ Luque. Obaja bojovníci však predviedli divákom skvelú MMA show a prelínalo sa to z jednej strany na druhú.

Vicente Luque ocenil svojho súpera

„Myslím si, že do toho išiel a dal tomu všetko (Perry). Vedel som, že to bude takýto zápas. Nechcel som však, aby som bol trafený až tak často ako sa to v súboji stalo. Ale celkovo som podľa mňa dodržiaval moju stratégiu a snažil som sa to mixovať. Nemal som v úmysle udierať len do hlavy, ale aj do tela a do nôh.“

„Myslím si, že som urobil viac než dosť, aby som zápas vyhral. Ocenenie zápas večera je ešte niečo navyše. Vedel som, že tu pre to bude dosť potenciálu. On je chlapík s veľkou výdržou. Je to moja prvá bodová výhra v UFC a nemohlo to byť proti odolnejšiemu mužovi. Perry nie je typom, proti ktorému ľudia chcú bojovať. Nikto s ním nechce zápasiť možno preto, že teraz nie je na vrchných pozíciách rebríčku, no je veľmi nebezpečný.“

 Mike Perry už podstúpil operáciu nosa

„Platinum“ Mike Perry si z tohto duelu odniesol aj dosť viditeľne zlomený nos. K tomuto zraneniu došlo po naskočenom kolene Luqueho v poslednom kole.

Jeho pozápasové reakcie na sociálnych sieťach (príspevky sú nižšie) sú pre neho typické 🙂 V jednej z nich so vztýčenými prostredníkmi uviedol, že Luque ho aj tak nedokázal knokautovať. V ďalšej, že koleno bolo chutné. A v poslednej, že diváci mali radi jeho reakciu so zdvihnutým prostredníkom počas klinču.

View this post on Instagram

Still cant knock me out

A post shared by Platinum Mike Perry (@platinummikeperry) on

View this post on Instagram

It was a tasty knee

A post shared by Platinum Mike Perry (@platinummikeperry) on

zdroj: mmajunkie , foto: mmajunkie