Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Václav “Baba Jaga” Mikulášek povedal na rovinu, čo si myslí o prehre Pudilovej v zápase s Terezou Bledou na OKTAGON UNDERGROUND 3

Václav "Baba Jaga" Mikulášek povedal čo si myslí o prehre Pudilovej v zápase s Terezou Bledou na OKTAGON UNDERGROUND 3
Foto: Instagram Václav "Baba Jaga" Mikulášek
Lucie Pudilová vstupovala do zápasu s Terezou Bledou ako totálna favoritka. V podstate ona a takisto jej tím si boli úplne istí víťazstvom v celej pyramíde OKTAGON UNDERGROUND. Tereza Bledá, ktorá doteraz pôsobila iba medzi amatérkami ju ako prvá vyzvala a vypýtala si zápas s ňou.

V zápase ukázala jasnú prevahu pri takedownoch, lepšiu prípravu a aj keď Pudilová mala niekoľkokrát šancu uškriť ju na gilotínu, Bledá takticky dotiahla zápas do víťazného konca. Nakoniec aj celý tím v reinders mma gyme (kde Bledá trénuje), boli od začiatku úplne kľudní a vedeli, že Tereza je schopná Luciu poraziť.

Pudilová vstúpila do tohto projektu po tom ako s ňou UFC rozviazalo zmluvný vzťah, pretože prehrala 4 zápasy v rade a následne turnaje po celom svete ochromila pandémia koronavírusu. Ľudia ešte pred samotným zápasom reagovali na tento matchup, že ak Pudilová bude bojovať ako v posledných zápasoch UFC, ktoré prehrala tak prehrá opäť a scenár sa nakoniec aj zopakoval.

Jej slabý až zaspatý začiatok, kedy dostala niekoľko jasných takedownov ovplyvnil celý výsledok zápasu. Neskôr sa Lucka prebudila a púšťala sa do prestreliek. Pohrozila aj submisiami, no Bledá si výsledok už ustrážila na body.

Výsledky a záznamy zápasov OKTAGON UNDERGROUND 3 tu >>

Václav “Baba Jaga” Mikulášek povedal čo si myslí o prehre Pudilovej v zápase s Terezou Bledou na OKTAGON UNDERGROUND 3

Václav “Baba Jaga” Mikulášek “bojuje” zatiaľ iba na sociálnych sieťach a posiela si odkazy s Karlosom Vémolom, ktorý dokonca povedal, že chce najbližšie zápas práve s ním. Vašek má však naplánovaný zápas s Tomášom Bolom na preloženom turnaji OKTAGON 16 v Ostrave.

V rámci otázok od jeho followerov na instagrame dostal otázku, čo si myslí o prehre Pudilovej s outsiderkou Terezou Bledou z reinders gymu. Odpovedal stručne a jasne, kde vidí problém u bývalej UFC bojovníčky.

“Byla nepřipravená a to hlavně silově a myslím si, že by měla už změnit trenéry, tím nechci říct že jsou špatní, ale očividně jí to nevyhovuje.”

Súhlasíte s Mikuláškom a jeho názorom, že by mala Lucia uvažovať o zmene trénerov alebo to vidíte inak?