Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Turnaj OKTAGON UNDERGROUND 2 sa na Slovensku pravdepodobne neuskutoční a čaká ho presun!

OKTAGON UNDERGROUND 2 sa na Slovensku pravdepodobne neuskutoční a čaká ho presun!
Foto: OKTAGON MMA
Prvý z turnajov OKTAGON UNDERGROUND, ktorý sa konal v gyme Reinders MMA Praha zožal bezpochyby veľký úspech. Pokračovanie turnajov by malo byť už túto sobotu 23.5. opäť o 20:00 a plánované miesto konania mal byť známy bratislavský gym OFA Bratislava.

Tipnite si a sledujte celú sériu Oktagonu Underground na TV Tipsport a získajte 15 EUR zadarmo a vstupný bonus až 4 000 EUR!

Výsledky OKTAGON UNDERGROUND 1 (doplnené o záznamy zo zápasov)

OKTAGON UNDERGROUND 2 v Čechách?

Po tom, čo museli organizátori OKTAGON MMA a firma poskytujúca Pay Per View riešiť hackerský útok na začiatku prvého turnaju, problémy neobišli ani turnaj druhý. Slovenská vláda totiž schválila uvoľňovanie opatrení proti šíreniu koronavírusu, no fitness centrá a gymy ostávajú zavreté pravdepodobne až do 3. Júna.

Problémom je teda miesto konania tohto turnaja, ktorý máme sledovať už v sobotu. Ondřej Novotný upresnil medzi, ktorými mestami ešte uvažujú a tiež to, že to pravdepodobne bude v Čechách.

“My ešte stále nevieme, na akom mieste sa odohrá turnaj OKTAGON UNDERGROUND 2. Či to bude Bratislava, či to bude Brno, či Praha a ak Praha tak kde, čo je dosť zaujímavé. Možno to budeme vedieť dnes, možno zajtra a zajtra to už musíme vedieť určite.

S najväčšou pravdepodobnosťou sa to odohrá na českej pôde. Dôležité je, že sa to odohrá, že všetko v hre, startovka je taká aká je a to dobre viete. Bude to fantastická štartovka.”

Na všetky zápasy sobotného turnaja si môžete vsadiť a nižšie v zápasovej karte je každý zápas prepojený odkazom.

Sledujte náš facebook MMA News SK/CZ 

Zápasová karta OKTAGON UNDERGROUND 2

 

Zápasová karta OKTAGON UNDERGROUND 2

Kedy a kde sledovať OKTAGON UNDERGROUND turnaje

Turnaje budú vysielané výlučne iba online a to na 3 rôznych platformách.

  • Tradične je to OKTAGON TV – Pay Per View kde cena vychádza na 9,99 eur. Pri kúpe na všetky turnaje dopredu za 49,99 eur to vychádza na cca 30 % zľavu
  • Ďaľšou možnosťou je Tipsport TV, kde stávková kancelária je hlavným partnerom OKTAGON UNDERGROUND a vysiela tieto zápasy po registrácií zadarmo 7 dní. Po uplynutí sedemdňovej lehoty je potrebné raz za 30 dní si vsadiť aspoň za 1,20 eur aby bolo možné prenosy aj naďalej sledovať
  • Posledná možnosť je O2 TV Sport a JOJ Plus, ktoré však turnaje budú vysielať zo záznamu

MMA Letem Světem 160