Reklama

Novinky UFC

Tony Ferguson zhodnotil výkon Khabiba na UFC 242. Stávkové už vypísali prvé kurzy na Khabib vs Ferguson

Tony Ferguson
foto: bjpenn.com


Práve Tony Ferguson by mal byť podľa všetkého najbližším vyzývateľom Khabiba v titulovom zápase UFC ľahkej váhy. Ešte to samozrejme nie je definitívne, no stávkové kancelárie už začínajú vypisovať predbežné kurzy. Na Nurmagomedova sú na úrovni zhruba 1,33 až 1,38. Na Fergusona okolo 3,20 až 3,50. „El Cucuy“ poskytol tiež svoj pohľad na výkon Khabiba proti Poirierovi na UFC 242.

Tony Ferguson počas MMA show Ariela Helwaniho na ESPN

„Bolo to lenivé, jednostranné (Khabibov výkon). Nič proti nemu, obaja chlapi majú za sebou skvelý bojový týždeň. Viem, že tam bolo veľa nervov a podobných záležitosti. Khabib sa ukázal, samozrejme vyhral, vyvinul tlak na Dustina a ten na to nemal odpoveď. Poklona Khabibovi za výhru, ale ako som povedal, bolo to lenivé. Pripravovali sme sa na toho chlapíka viackrát. Je to dobrý bojovník, ale ja viem ako ho zlomiť.“

„Ak ste typom bojovníka ako ja, tak dávate veľa úderov, kopov, kolien a lakťov. Je zaujímavé ako Khabib bojuje, lenže pre mňa je to skrátka nudné a lenivé. V jeho prípade vidím v jeho štýle veľa medzier. No má so sebou tím na vysokej úrovni a oni vedia, s čím budú mať do činenia, takže sa budú snažiť tieto medzery odstrániť.”

zdroj: ESPN MMA , bjpenn