Reklama

Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Samuel „Pirát“ Krištofič spomenul ťažké chvíle z detstva a poukázal na to, čo je skutočne dôležité

Samuel Krištofič

Každý človek má za sebou určitý príbeh. A prakticky každý príbeh v sebe zahŕňa aj nejaké horšie veci a negatívne emócie. Niekto toho zažije viac, iný menej. Viacerých to však z dlhodobého hľadiska posilní a využívajú to ako hnací motor v rámci rôznych oblastí života. Platí to aj pre šport a pravidelné tréningy. Bojovník organizácie Oktagon MMA, Samuel „Pirát“ Krištofič (10-2 MMA), by o tom tiež vedel rozprávať. Aj on má za sebou niekoľko ťažších období, ktorými si musel v minulosti prejsť. Trochu konkrétnejšie sa o tom zmienil aj vo svojom najnovšom príspevku na instagrame.

Samuel “Pirát” Krištofič: Vážte si ľudí, ktorí stoja pri Vás

View this post on Instagram

Boli dní, keď som vstal s postele. Vošiel do kuchyne a mama mi vravela zo slsami v očiach ze mne a mojej sestre dnes nemá čo dať na raňajky. Takých dní bolo viac. Boli dní keď som odišiel z domu do školy, bez koruny a keď som sa vrátil vecer domov, od hladu som jedol surové zemiaky. Pri spomienke na spomínané situácie to vo mne vyvoláva zmiešané pocity. Miestami sa mi tlačia slzi do očí, koľko bolesti musela zniesť moja mamina ktorá trpela alkoholika co bil ju a jej deti. Na druhej strane mi to vytvára úsmev na tvári, že je to preč. Ze doba hladu a bolesti pominula a ze môžem pracovať na sebe samom, že robím co má napĺňa a mam okolo seba ľudí ktorý stoja zato! Prečo to píšem? Rozhodne nie preto aby ste ma lutovali. Viem ze je nekonečne veľa ľudí s ešte ťažším osudom. Týmto som skôr chcel len vysloviť malé prianie ktoré znie takto. ? Za každým verte vo svoje schopnosti. Vazte si co mate. Vazte si ľudí ktorý stoja pri Vás. Ako v dobrých aj zlých časoch. Pretože verím ze to najcennejšie nieje to co más na ruke, nohe, čo šoféruje, koľko máš na účte ale to, kto stojí po tvojom boku. Neviem, no myslím, že na konci našej cesty, sa nám budú premietať práve zážitky prežité s našimi najvernejsimi. Aaaahojte ?? #asimijeblovhlave #prepacte #? #love #loyality #truth #staytrue #goodlife #goodday #smile #family #lifestyle #motivation #muaythai #mylife #hardwork #man #big #stay #way #respect #friends #heart #life

A post shared by Samuel Pirát Krištofič (@pirat_kristofic) on

„Pirát“ sa predstaví vo svojom najbližšom zápase na turnaji Oktagon 11, keď vo welterovej váhe vyzve aktuálneho šampióna tejto divízie Davida Kozmu.

zdroj: instagram