Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Rysuje sa ďaľší zápas pre Piráta? Cez internet na seba úťočia s Wittnerom a posielajú si štipľavé odkazy!

Pirát si pri tipovaní zápasu Wittner vs Kertész nekládol servítku pred ústa
Foto: Instagram Pirát Krištofič a Jozef Wittner
Ondro Novotný mal v poslednej časti seriálu MMA Letem Světem 135 za hosťa okrem Andre Reindersa aj Samuela “Pirát” Krištofiča. Vrátili sa k zápasu na OKTAGON 14, kde dominantným výkonom porazil Roba Pukača. Neskôr rozoberali a tipovali zápas Wittner (12-1) vs Kertész (7-2). Ten je naplánovaný už na OKTAGON PRIME 2 v Košiciach.

Toto chceš vidieť: Makhmud Muradov – Cesta do UFC! Ukážka jeho schopností pred sobotným UFC debutom v Dánsku >>

Pirát si pri tipovaní zápasu Wittner vs Kertész nekládol servítku pred ústa

Po tom, čo si “Pirát” ako víťaza tohto zápasu tipol maďarského bojovníka, pustil sa do Wittnera a povedal, čo si o ňom myslí.

“Myslím, že vyhraje Kertész. Má dobrú obranu proti takedownom a v postoji je tvrdší… Wittner je taká liška. Jedenkrát na mňa skúšal trashtalk a potom prišiel za mnou a si odomňa pýtal bananík, či nemám a potom mi písal a vyhováral sa, že jak ho k tomu donútili, že on to tak nemyslel a tak.

Ja som si hovoril, tak ti si poriadna trubica, ty kokos. Odvtedy, ja takých ľudí nemám rád, čo si za tým čo povedia nestoja.”

Jožo Wittner očividne videl tento stream a odpovedal na instagrame príspevkom, v ktorom tvrdí, že pirát si pred zápasom s ním vymyslel zranenie.

“Nemám vo zvyku riešiť minulosť ale chlapec sa vracia je trošku premotivovaný a už asi stárne no rozumu sa mu nikdy nenaleje tak treba niečo ľuďom objasniť…

Tu je náš kráľ weltru čo namiesto zápasu so mnou v 84kg sa vyhováral na zranenie a zápasník čo ho zaskočil ho videl na crossfitovej súťaži ?? Je to trápne, ale keď už niekto sedí v reale ticho ako 5 peňazí a potom na kameru rozpráva bájky tak to už je moc?

Že som si pýtal v šatni banán? Áno pýtal sedel si tam jak trubica a dole hlava NEMAM NEMAM a nebol si tam len ty bola to normal otázka na ovocie v šatni aj napr na tejpy atď.. Potom pri Palovi a Ondrovi vyskakuješ na kameru a keď máš ísť do reálneho fightu tak radšej nafinguješ zranenia.. myslím, že to netreba viac konkretizovať.. A skúšať na teba trashtalky? Nie preto, že by som nechcel nemám čas na nezmysly??

Každý kto má pozná tak vie, že splietaš sračky čo napíše nejaký “novinár” to je pre takých ako ty, ja toto nemám čas čítať, ale môžeme sa takto ponižovať to je módne len potom neplač keď sa už konečne dotrepeš do tej klietky a nezvládneš to… Len sa modli aby Kertesz bol presnejší a aby som ho nehodil aj tak ti to nepomôže lebo presnejší ako ty budem a hodím ťa a budeš tam bezmocný chrobáčik? Moje prvé a posledné vyjadrenie na teba ?”

View this post on Instagram

Nemám vo zvyku riešiť minulosť ale chlapec sa vracia je trošku premotivovaný a už asi stárne no rozumu sa mu nikdy nenaleje tak treba niečo ľuďom objasniť… Tu je náš kráľ weltru čo namiesto zápasu so mnou v 84kg sa vyhováral na zranenie a zápasník čo ho zaskočil ho videl na crossfitovej súťaži ?? Je to trápne, ale keď už niekto sedí v reale ticho ako 5 peňazí a potom na kameru rozpráva bájky tak to už je moc? Že som si pýtal v šatni banán? Áno pýtal sedel si tam jak trubica a dole hlava NEMAM NEMAM a nebol si tam len ty bola to normal otázka na ovocie v šatni aj napr na tejpy atď.. Potom pri Palovi a Ondrovi vyskakuješ na kameru a keď máš ísť do reálneho fightu tak radšej nafinguješ zranenia.. myslím, že to netreba viac konkretizovať.. A skúšať na teba trashtalky? Nie preto, že by som nechcel nemám čas na nezmysly?? Každý kto má pozná tak vie, že splietaš sračky čo napíše nejaký "novinár" to je pre takých ako ty, ja toto nemám čas čítať, ale môžeme sa takto ponižovať to je módne len potom neplač keď sa už konečne dotrepeš do tej klietky a nezvládneš to… Len sa modli aby Kertesz bol presnejší a aby som ho nehodil aj tak ti to nepomôže lebo presnejší ako ty budem a hodím ťa a budeš tam bezmocný chrobáčik? Moje prvé a posledné vyjadrenie na teba ?

A post shared by Jozef Wittner Юзеф Виттнер (@jozefwittner) on

Samuel Krištofič a jeho odpoveď na Wittnera nenechala na seba dlho čakať

“Kráľ slovenského Welterweight a odkaz pre klamára a intrgara. Jožko bude oslavovať, koľko pozornosti sa mu dostalo. Ale nemysli ze reklamu mas gratis, za tu treba platiť, kura!”

Po týchto slovných prestrelkách je teda možné, že v budúcnosti uvidíme zápas Wittner vs Pirát. Zaujímal by vás tento duel? Ak Wittner porazí Maté Kertésza, tak táto možnosť nie je vôbec vylúčená.

Zdroj: Instagram