Novinky Oktagon Rozhovor SK/CZ scéna

ROZHOVOR: Jan Janka pred OKTAGON 12: ,,Gábore čas se blíží a já si jdu pro tebe.”

ROZHOVOR: Jan Janka pred OKTAGON 12: ,,Gábore čas se blíží a já si jdu pro tebe.”
Foto: Instagram Jan Janka
OKTAGON 12 už tento týždeň v sobotu 8.6. na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Jan Janka nám poskytol pred turnajom rozhovor a v zápase sa stretne s obľúbencom Gáborom Borárošom. Ten je po zranení kolena a všetci sa na tento zápas už veľmi tešia. Na Janku je kurz v stávkových kanceláriách okolo 2,81, no netreba ho podcenovať. Veríme, že spolu s Gáborom predvedú pekný zápas.

Prečítajte si tiež: Je to oficiálne: David Dvořák nová posila organizácie OKTAGON MMA! >>

Jan Janka pred OKTAGON 12: ,,Gábore čas se blíží a já si jdu pro tebe.”

1. Na začiatok by sme chceli vedieť ako sa máš? Čomu sa venuješ okrem trénovania a zápasenia?

,,Ahoj, mám se dobře příprava probíhá velmi dobře. Samozřejmostí jsou menší zranění, ale příprava bez zranění je špatná příprava. To vám řekne snad každý zápasník. Kromě zapaseni studuji a přivydělávám si v jednom podniku v Příbrami jako ochranka.

2. Ako ide tvoja príprava na zápas s Gáborom? Ide všetko podľa tvojich predstáv? S kým a kde sa pripravuješ? Prípadne bol si na nejakom kempe?

,,Příprava probíhá výborně. Spojil jsem se s klukama z Top Atlet kteří mi aktuálně vedou kódování přípravu. Pripravuju se hlavně v Příbrami a MMA Monster. Měsíc před zápasem jsem se přesunul na 10 dní do Ankosu do Polska společně s Machem. Kde jsem trénoval s jmény jako je například Marcin Held, Daniel Skobinski, Kamil Oniszczuk a mnoho dalších..

Jinak zde v ČR se připravuji pod Ladislavem Erdelyim, Petrem Monstrem Knížetem a Františkem Šimkem.”

3. Myslíš si, že Gábor je pre teba ťažší super narozdiel od Roba Pukača?

,,Uvidíme jak mi bude sedět v zápase. Na tohle je složité odpovědět. Rozhoduje mnoho faktorů. Jeden z hlavních bude i ten, že kvůli povinnostem jsem neměl prostor se připravovat na 100%, jako tomu je teď.

4. Máš už aj nejakú stratégiu čo sa zápasu s Gaborom týka? Chceš to ukončiť čo najskôr v postoji? Alebo chceš prečkať prvé kolo a potom ho postupne rozobrať?

,,Strategii určitě mám víme co od Gábora plus minus čekat. Za to on neví co muže čekat odemně. Nebráním se boji na zemi, v postoji, prostě ničemu.”

5. Na koľko zápasov máš ešte zmluvu s Oktagonom? A koho by si chcel ako ďalšieho súpera po Gáborovi?

,,Smlouvu mám na 4 zápasy. Aktuálně se soustředím na tento zápas. Ale rad bych šel znovu do boje na štvanici necelé 2 měsíce po Bratislavě. Ale to je zatím ve hvězdách. A samozřejmě rad bych odvetu s Pukačem. Nejde o to, že jsem prohrál, spis co to bylo za zapas z obou stran čekala se válka, ale byla to válenice o které ani pes neštěkne.”

6. Chcel by si niečo odkázať svojim fanúšikom? Alebo súperovi?

,,Určitě bych všechny rad pozval na OKTAGON 12. Neváhejte s koupí lístků už jich je opravdu málo. Bude to skvělý večer plný dobrých zápasů a toho nejlepšího co muže naše scéna nabídnout.
A soupeři? ,,Gábore čas se blíží a já si jdu pro tebe.”

Ďakujeme za rozhovor a obom bojovníkom nech sa v zápase darí a nech vyhrá ten lepší!

zdroj: Instagram Jan Janka