Reklama

Novinky UFC

Prvé vyjadrenie Kelvina Gasteluma po dramatickom súboji na UFC 236. Israel Adesanya už stihol reagovať

Prvé vyjadrenie Kelvina Gasteluma po krvavej vojne na UFC 236. Israel Adesanya už stihol reagovať
Foto: Lowkickmma


Z turnaja UFC 236 si väčšina z nás zapamätá hlavne dva zápasy o dočasný titul strednej a ľahkej váhy. Všetci štyria bojovníci v klietke nechali srdce! Dustin Poirier sa stal dočasným šampiónom ľahkej váhy, keď porazil v päťkolovej vojne Maxa Hollowaya. Veľmi podobný a dramatický duel sme videli aj v hlavnom predzápase, v ktorom sa stal dočasný šampión strednej váhy Israel Adesanya. Porazený Kelvin Gastelum sa vyjadril k zápasu a snažil sa zobrať si z neho len to pozitívne.

Prečítajte si tiež: Hrdina víkendu Dustin Poirier prezradil, čím sa chystá ako prvý poraziť Khabiba Nurmagomedova >>

Prečítajte si tiež: “Bol som ochotný zomrieť aj zabiť. Našiel som novú úroveň temnoty”, povedal Israel Adesanya po zápase >>

Prvé vyjadrenie Kelvina Gasteluma po dramatickom súboji na UFC 236

“Nie je možné poďakovať sa dostatočne všetkým za lásku a podporu za posledných 24 hodín. Nasleduje uzdravenie môjho tela a tváre! Vzal som si z tohto len to najlepšie! Boh žehnaj všetkým. Misia za zlatom pokračuje!!”

“Nechal som tam všetko. Israel bol minulú noc lepším bojovníkom! Patrí mu gratulácia. Viem, že naše cesty sa ešte stretnú znova! Táto prekážka bola dobrá, tak ako moje ostatné prekažky pre mňa, spravilo to zo mňa lepšieho človeka a bojovníka zmiešaných bojových umení. Som nadšený z mojej budúcnosti!”

Je veľmi dobré, že Kelvin to bere pozitívne a tiež, že sa chystá opäť bojovať o titul. Otázka však znie, kto by mal proti Kelvinovi Gastelumovi najbližšie nastúpiť?

Israel Adesanya už stihol vzorovo reagovať na slová Gasteluma

“Šlo to až na drôt.. Obaja sme do toho dali kultúru boja. Teraz ma poznáš a ja takisto poznám teba. Z tohto sa robia bojové filmy, z toho piate kolo bolo legendárne ho*no. Bolo to možné len preto, že proti mne stál tak tvrdý chlap akým je Kelvin Gastelum. Takže ďakujem KG.”

Teraz na Israela čaká po regenerácií zápas so súčasným šampiónom strednej váhy Robertom Whittakerom. Ten uznal jeho kvality, no zároveň pre portál Newshub mu poslal slová, ktoré hovoria, že rozhodne s ním neplánuje prehrať.

Robert Whittaker

“Ukázal poriadne srdce. Dostal zabrať a opäť sa vrátil do zápasu. Bol veľmi presný, s veľkým počtom úderov, bolo to veľmi pôsobivé víťazstvo.”

“Je trafiteľný. Som lepší v postoji (ako Gastelum). Chystám sa ho natriafať a som v tom veľmi, ale veľmi dobrý, veľmi rýchly a triafam tvrdo a jemu nechutia údery. “

Myslíte, že sa Robertovi Whittakerovi podarí poraziť Israela Adesanyu?

zdroj: lowkickmma