Reklama

Websupport
Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Promo videá a vyjadrenia bojovníkov k dnešnému turnaju OKTAGON 10

Oktagon 10
Gábor Boráros na ilustračnom obrázku
Websupport

Už dnes večer budeme môcť sledovať očakávaný turnaj Oktagon 10, ktorý mnohí označujú za najlepší MMA turnaj, aký bol kedy organizovaný českou alebo slovenskou organizáciou. Pri pohľade na zoznam zápasov sa s tým súhlasiť dá. Dúfajme, že jednotlivé súboje budú veľmi kvalitné a že uvidíme aj fighty, o ktorých sa bude hovoriť ešte dlho.

„Suverénne najsilnejšia karta v histórii Československa. Nikdy tu nič podobného nebolo. V rámci českých a slovenských organizácii je toto s predstihom to najlepšie, čo ste kedy mohli vidieť,“ uviedol promotér Ondřej Novotný.

Tomáš Deák vs Cory Galloway

„Môj súper vyhlásil, že mi utne hlavu, takže má motiváciu, ale to ja mám tiež. Chcem mu ukázať, že som lepší,“ povedal Tomáš Deák. Bola to síce reakcia ešte smerom k jeho pôvodnému súperovi, ktorým mal byť Andrew Whitney, no situácia sa však pre Tomáša nemení a sebavedomo po výhre bude kráčať aj proti náhrade, ktorou je Cory Galloway.

Gábor Borároš vs David Kozma

Fanúšikovia už netrpezlivo čakajú na finále pyramídy welterovej váhy medzi Gáborom a Kozmom. „Tento zápas ukončia moje bomby, chcem mu dať TKO,“ odkazuje Kozma Gáborovi. Na druhej strane, Boráros je po kvalitnej príprave komplexnejším bojovníkom. Svojou nezameniteľnou slovenčinou hovorí: „Idem rozdávať také bomby, že na to nedá sa ani pripravovať.“ 🙂

Attila Végh vs Maiquel Falcao

Skúsený Attila Végh, bývalý šampión Bellatoru, sa vracia do akcie a preverí ho brazílsky bojovník Maiuel Falcao. „Vynechal som asi rok a pol kvôli zraneniu kolena, ale teraz som nachystaný, pretože príprava prebiehala veľmi dobre. Mám za sebou už veľmi ťažkých súperov a do tohto zápasu dám všetko, aby som vyhral.“

Miloš Petrášek vs Jeremy Kimball

„Chcel som kvalitného súpera a myslím, že som ho dostal. Je super, že má za sebou zápasy v UFC. Teraz tam skončil, takže nemá žiadny iný zápas po UFC, ide rovno do Oktagonu,“ uviedol Miloš Petrášek. „Meloun“ sa pripravoval aj vo švédskom gyme Allstars po boku UFC hviezd Latifiho alebo Manuwu. Nenaváženie Kimballa označil ako neprofesionálne, ale zápas rušiť nechcel a chce ho aj za to potrestať.

Hlavnú kartu ešte doplnia Jakub Dohnal Karol Ryšavý, ktorí budú bojovať vo finále tretej série populárnej show Oktagon Výzva. Zoznam predzápasov nájdete TU.

zdroj: sport