Reklama

Novinky UFC

Profi bojovníci tipujú výsledok titulového zápasu Khabib vs Poirier na dnešnom UFC 242

Khabib vs Poirier UFC 242
foto: mmafighting


Dnes neskoro večer sa na UFC 242 dozvieme, či svoj titul obháji Khabib Nurmagomedov, alebo spoznáme nového kráľa UFC ľahkej váhy v podobe Dustina Poiriera. Stávkové kancelárie v tom majú pomerne jasno. Neporazený Khabib je veľkým favoritom s kurzami okolo 1,20. Na jeho vyzývateľa sú kurzy cez 4,00.

Profi bojovníci tipujú výsledok titulového zápasu Khabib vs Poirier na dnešnom UFC 242

Volkan Oezdemir: Vyberám Khabiba. Jeho štýl bude diktovať, kam sa zápas posunie a neutralizuje striking Poiriera. Khabib ubráni svoj titul.

Matt Mitrione: Poirier je teraz na skvelej ceste, ale Khabib je zviera. Je tak dobrý a jedným z najlepších na svete. Kým ho niekto neporazí, nebudem proti nemu vsádzať. Takže Khabib ten titul ubráni.

Diego Ferreira: Podľa mňa to Poirier zvládni na body. Má na to všetky potrebné schopnosti a bude tým, kto porazí Khabiba Nurmagomedova.

NickNewell: Veľa ľudí zabúda na postoj Khabiba. Rozoberal v ňom Ala Iaquintu a poslal dole Conora. Ale áno, Poirier je iné zviera čo sa týka boja v postoji a spôsobu, akým sa hýbe. Dokáže tiež používať wrestling a to znamená, že Khabib to bude mať ťažké. Poirier je outsider, no ja si myslím, že to dokáže a bude prvým, kto vyhrá nad Khabibom.

Khama Worthy: Mám rád Poiriera, ale nemyslím si, že sa dostane cez Khabiba. Keď vás Khabib dostane dole, zostanete tam určitú chvíľu, takže očakávam, že Poiriera bude kontrolovať na zemi a zvíťazí.

Drakkar Klose: Khabib vyhrá. Využije svoj wrestling a unaví Poiriera tak, ako to robí všetkým svojim súperom. Ukončí ho.

Casey Kenney: Podľa mňa to Khabib zvládne. Je príliš veľkou prekážkou, využije svoj štýl a zavalí Poiriera. Ale nič proti Dustinovi, je to tvrdý chlapík. Bude to skvelý zápas.

Devonte Smith: Môže to ísť na obe strany. Z Khabiba ide veľa rešpektu, no Dustin udiera tvrdo. Je to tesný súboj, ale vyberiem Khabiba.

Ricky Bandejas: Dúfam, že vyhrá Dustin Poirier, lenže myslím si, že Khabib Nurmagomedov bude víťazom. Má skrátka veľmi náročný wrestling a vždy to funguje.

zdroj: bjpenn , mma fighting