Reklama

Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Poznáme prvé meno na štartovke Oktagon Prime v Košiciach

Poznáme prvé meno na štartovke Oktagon Prime v Košiciach
Gabriel po zápase na turnaji Oktagon 7 Zdroj: Gabriel Török

Organizácia OKTAGON MMA po desiatich vydarených turnajoch prichádza s novinkou. Od teraz budeme po celom Československu svedkami aj menších turnajov s názvom Oktagon Prime. Budú slúžiť najmä na to, že sa tam môžu ukázať mladé talenty a získať tak skúsenosti, ktoré môžu preukázať vo veľkých turnajoch oktagonu.

Čo priniesla unikátna tlačovka OKTAGON PrimeTime? >>

Poznáme prvé meno na štartovke Oktagon Prime v Košiciach

Premiérový turnaj Oktagon Prime sa uskutoční 26. apríla v Košiciach. My sme pre vás exkluzívne zistili prvé meno ktoré sa predstaví na jeho štartovke. Bude ním domáci zápasník Gabriel Török. Ten sa už do zápasu pripravuje na namáhavom kempe vo Vysokých Tatrách. Skrz to si medzi tréningami našiel čas vysloviť pre náš portál svoje vyjadrenie k účinkovaniu na turnaji Oktagon Prime.

“Tak ako už viete EPF už bude v podstate Oktagon Prime, menšie turnaje oktagonu bez titulových zápasov. Ja som osobne z tejto zmeny nadšený, lebo na oktagone som už zápasil a veľmi sa mi páčilo.”

“Ďalšie pozitívum je to, že sa viac uprú oči aj na ten východ Slovenska, kedže už to bude pod hlavičkou oktagonu čo je super, lebo tu sú určite šikovní a talentovaní borci, ktorých by si asi bežný laický divák z Prahy, Bratislavy atď asi ťažko všimol.”

“Budem tam zápasiť aj ja. Súpera zatiaľ neprezradím.. Aktuálne sa na zápas pripravujem na kempe v Tatrách, kde mi dávajú poriadne zabrať chalani z OFY a SFG pod vedením Romana Kollára. Začo som samozrejme veľmi vdačný. ?

Poznáme prvé meno na štartovke Oktagon Prime v Košiciach

My veríme, že premiérový turnaj prinesie ešte veľa zvučných mien na východné Slovensko. Zatiaľ nepotvrdení zápasníci, ktorých organizátori spomenuli sú Ronald Paradeiser, Jozef Wittner, Samuel Daňko a Martin Buday. Gabrielovi prajeme veľa síl do prípravy a taktiež do zápasu. S kým by ste ho chceli vidieť bojovať na Oktagon Prime v Košiciach?

Zdroj: Gabriel Török