Novinky UFC

Poznáme prvé kurzy zápasu Nate Diaz vs Anthony Pettis. Na koho by ste vsadili?

Nate Diaz
foto: bjpenn.com
Nate Diaz mal absolvovať svoj veľký návrat do UFC už koncom minulého roku, keď mal naplánovaný zápas s Dustinom Poirierom. K tomu však napokon nedošlo, keďže Dustin sa zranil a musel absolvovať operáciu. O Nateovi sme potom určitú dobu nepočuli nič konkrétne až do momentu, keď bol nedávno oznámený jeho zápasAnthony Pettisom.

Ich súboj vo welterovej váhe bude hlavným predzápasom turnaja UFC 241 (17.august 2019, Anaheim). Na tomto podujatí uvidíme aj odvetu ťažkej váhy Daniel Cormier vs Stipe Miocic alebo tiež fight Yoel Romero vs Paulo Costa.

Pettis bude chcieť nadviazať na veľký úspech, keď vo svojom poslednom zápase ako prvý knokautoval Stephena „Wonderboya“ Thompsona. Nate Diaz naposledy bojoval ešte v auguste 2016. Išlo o odvetu s Conorom McGregorom, v ktorej prehal na body.

Anthony Pettis vs Nate Diaz – aktuálne kurzy

Prvé vypísané kurzy boli pre viacerých malým prekvapením, keďže na Diaza bol o niečo nižší kurz ako na Pettisa a to aj napriek tomu, že Nate už dlhšie nezápasil. Konkrétne to bolo okolo 1,80 na Diaza a okolo 2,00 na Pettisa.  Za krátko sa to začalo meniť, pravdepodobne aj kvôli tomu, že veľa ľudí skúsilo dobrý kurz na Anthonyho. Aktuálne sú kurzy v BetOnline nasledovné: Anthony Pettis 1,67 a Nate Diaz 2,30.

zdroj: bjpenn