Bellator Novinky

Po návšteve Karlosa Vémolu v Prahe bude Michael “Venom” Page bojovať na Bellator 221 už túto sobotu!

Michael "Venom" Page bude bojovať na Bellator 221 proti Douglas Lima!
Foto: Bellator MMA
Po tom ako navštívil neporazený Michael “Venom” Page (14-0) Prahu aj s ďaľšími bojovníkmi z London Shootfighters gymu sa ukáže vo welterovej pyramíde na turnaji Bellator 221 už zajtra 11. Mája. Súperom mu bude bývalý šampión tejto váhy Brazílčan Douglas Lima (30-7), ktorý stratil titulový pás s Rory MacDonaldom. Práve on sa dostal do semifinále pyramídy. Ak budú vo svojich nasledujúcich zápasoch víťazi, môžu sa stretnúť v odvete.

Pozrite si tiež – Vémola hovorí: „Porazím Attilu a stanu se legendou“. Michael Page a členovia LSF boli jeho hosťami v Prahe (VIDEO) >>

Michael “Venom” Page bude bojovať na Bellator 221 proti Douglas Lima!

MVP reaguje na prirovnania k UFC bojovníkom Israel Adesanya a Anderson Silva

“Samozrejme je to očividné prirovnanie. Máme veľmi unikátne štýly, nie sú rovnaké, no jedinečné. Skutočne som si užil ich zápas (Adesanya vs Silva), cítil som, že to muselo byť na päť kôl.

Áno sú tam podobnosti. Ľudia milujú tieto súboje s fantáziou a bolo by to vždy skvelé, keby sme ktokoľvek z nás spolu bojovali.”

MVP má pravdu, práve pre ich jedinečné bojové štýly ľudí lákajú zápasy s nimi a určite si nenechajte újsť zápas Michael “Venom” Page vs Douglas “The Phenom” Lima už zajtra.

Stavte si na tento zápasu tu. Kurz na MVP je 2,73! >>

zdroj: lowkickmma