SK/CZ scéna XFN

Pirát prezradil čoho sa bojí najviac v súboji bez rukavíc s Karešom i to, ako sa rozišiel s ľuďmi z OKTAGON MMA

Pirát vs Petr Kareš
foto: FB Pirát
Samuel “Pirát” Krištofič je rozhodnutý vrátiť sa do kolotoča MMA.

Samuel “Pirát” Krištofič po tom, ako vyhral ostro sledovanú Bitku o Bratislavu, v ktorej v nádhernom súboji zdolal Roba Pukača, nečakane informoval, že si dáva minimálne rok pauzu od MMA zápasenia. Dôvodom sú jeho pretrvávajúce problémy s platničkami.

Pirát informoval, že stav jeho chrbta sa zlepšuje – pocitovo a aj podľa kontrol u lekára. Či bude musieť ísť na operáciu alebo nie sa rozhodne v januári, kedy má absolvovať ďalšiu magnetickú rezonanciu.

Aktuálne sa pripravuje na zápas bez rukavíc, v ktorom si 14. decembra zmeria sily s Petrom Karešom. V rozhovore pre youtube kanál DOUBLE RED TV prezradil viacero zaujímavostí.

Čoho sa bojí v zápase bez rukavíc s Petrom Karešom?

„Mám strach o svojho súpera, predsa len má trošku pokročilejší vek. Moja mama ma vždy učila, že k starším ľuďom treba mať úctu. Mám strach o neho, aby som mu príliš neublížil. Som slušne vychovaný, tak mám trošku o neho obavý, ale snáď vie, čo robí.”

Pirát o odchode z OKTAGON MMA

„Rozišli sme sa v pohode, popriali mi všetko dobré, ja im všetko dobré. Nemáme prečo na seba niečo zlé hovoriť. Keď sme mali zmluvu, tak vždy čo sa povedalo sa dodržalo aj z jednej aj z druhej strany. Proste skončila zmluva a nejde ani o to zranenie, ale ako slobodný človek som sa rozhodol, že spravím svoj ďalší životný krok takto.”

Koniec kariéry v MMA?

„Nie, tá varianta tam nie je. Ide iba o to či budem musieť ísť na operáciu, alebo nebudem musieť. MMA budem robiť či už pôjdem na operáciu alebo nie. Len potom tá doba návratu do oktagonu bude trošku dlhšia. Určite budem zápasiť v MMA.”

O súperovi pri návrate do MMA

„Chcem zápasiť s dobrým zápasníkom a chcem zápasiť so zápasníkom, ktorý mi nedá len ten samotný zápas, ale aj ten fame okolo toho. Uvidíme ako budú karty rozdané keď budem riešiť ten MMA zápas.”

zdroj: youtube DOUBLE RED TV