Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Pirát, Čepo, Daňko, a ďaľší bojovníci reagujú na turnaj OKTAGON UNDERGROUND 2

Pirát, Čepo, Daňko, a ďaľší bojovníci reagujú na turnaj OKTAGON UNDERGROUND 2
Foto: OKTAGON MMA Facebook
Máme za sebou v poradí druhý turnaj OKTAGON UNDERGROUND, skvelé zápasy, prestrelky, ale aj taktické bitky. Pyramídy sa zmenšujú a budúci týždeň OKTAGON MMA pokračuje!

Pozrite si reakcie bojovníkov na tento turnaj, ktorý sa nakoniec nekonal v OFA Bratislava, ale v klube Epic Praha a do kým slovenská vláda neuvoľní opatrenia v súvislosti s koronavírusom, tak sa budú turnaje aj so slovenskými bojovníkmi konať tu. Reakcie budeme aktualizovať o ďaľšie nové.

Výsledky OKTAGON UNDERGROUND 2 >>

Conor McGregor vymenoval 4 najlepších MMA bojovníkov všetkých čias. Vzbudil tým ohlas aj u ostatných zápasníkov >>

Reakcie bojovníkov na turnaj OKTAGON UNDERGROUND 2

Pirát Krištofič

“Trošku mi je trápne za seba, kvôli tomu chovaniu po zápase k rohu môjho súpera a v živote som sa takto k rohu svojho súpera po zápase nezachoval. Asi každému je jasné, že na to som mal nejaké dôvody, aj keď si myslím, že to aj tak nebolo správne.

Mal som to proste nejako vstrebať do seba, keď tak možno mimo kamier ho konfrontovať, toho pána nešťastného. Jednoznačne to takéto nepatrí takto na nejaké športové podujatie a ešte po zápase, takže za to sa ospravedlňujem.

A som ten rozhovor nevidel, som tam piate cez deviate tliachal. Tak ako si ho matne pamätám, strašne veľa vulgarizmov som použil, na čo tiež nie som hrdý, preplo mi z tej eufórie, tešil som sa a už ty kokso, som išiel, som vyprával ako zbíjačka, papuľa mlela a mozog bol preč.”😂

Vlasto Čepo

“Ľudia ďakujem vám všetkým naozaj, vážim si tú podporu, ideme ďalej. Patrik Jevický veľmi silný býk, ďakujem za zápas, to je presne človek, ktorému je jedno či vyhrá, či prehrá, ide sa pobiť – pozrite s kým všetkým nastúpil do zápasov, nevyberá, nekalkuluje, čistý UNDERGROUND.”

Patrik Jevický (reakcia na Čepa)

“Ja tiež ďakujem Vlastovi Čepovi za krásny zápas a za jeho rešpekt a vám všetkým za podporu, Underground sme doručili Vlasto.”

Samuel Daňko

“K zápasu len toľko že si jasne uvedomujem, že som si tam ani neškrtol 🤷‍♂️😏. Veľmi pekne ďakujem Emin Sefa and Marek Lončák za to, že ste mi išli do rohu🙏❤️👌. Ďakujem Oktagonu za možnosť v tejto dobe zápasiť ☝️👌 trenérom a ľuďom, s ktorými som sa pripravoval👊. Rodine a skutočným priateľom za podporu pred zápasom, ale hlavne po prehre… ❤️🙏 A samozrejme mojím sponzorom, bez ktorých by sa to nedalo🙏. Som tvrdo porazený ale niesom zastavený ‼️‼️‼️👊👊👊”

Ondřej Novotný

“2 z 7 turnaju UNDERGROUND jsou za nami…

Uz ted muzu rict, ze at to dopadne jakkoliv, tak jsem rad, ze jsme do toho sli.

Jednak je to obrovska radost videt zapasit kluky, kteri o to stoji a uzivaji si, ze mohou delat zase co je bavi a take mohou vydelat.

Brutalne nas to posouva jako organizaci. Dali jsme dohromady turnaj za 3 dny, ktery cely tym nesmyslne oddrel a uz za 6 dni mame dalsi..

Usili jsme si na sebe brutalni bic, kterym se dobrovolne slehame pres zada a v minimalnim casovem rozpeti tocime, strihame a vydavame nejkvalitnejsi sportovne showbyznysovy obsah siroko daleko. .
Jsem zvedav kam az nas to zavede a co vsechno budeme muset prekonavat..

V kazdem pripade ted nas ceka dalsi sobota. Navrat hvezdy Lucie Pudilova na domaci pudu a prvni turnaj na ktery budeme prodavat velmi omezeny pocet listku.

Epic Prague je ale skvele prostredi, kde se vyplati byt a tenhle jedinecny moment zazit!

Toz vzhuru, stastna 3 je pred nami🙏🤩”

Kamil Cibinski

“Wojne mamy we krwi #poland🇵🇱 #slovakia🇸🇰 #srbija🇷🇸 v klietke si sám ale v príprave musíš mat dobrý team za sebou, či sa to týka chalanov z gymu @pirat_kristofic @vlastocepo @kevinmihalik @sam_sebe_pan @mmarcel.20 @milankratochvila , @trénerov @tomaskohout_84 @boxklubboxer šikovného fizioterapeuta @sporttherapy_svk ,sponzorov @js_bau_sro @supervyziva @x_organik_sk @kaledifashion ci už zázemia kde v @cinkaren_cambal mamy najlepšie podmienky do treningu a regenerácie a bez ktorých by neboly výsledky. Už o dva týždne ďalšie kolo @oktagonmma #underground kde čakajú ďalšie zápasy keď traja postupilsme do semifinále. Naša horda ešte spraví poriadny “rozpierdol” 👍🏻💪🏻”