Reklama

Novinky SK/CZ scéna XFN

Petr Kareš hovoril o dôležitých témach ohľadom organizácie XFN

Petr Kareš
foto: isport

Promotér XFN Petr Kareš odpovedal v online rozhovore na iSport.cz na rôzne otázky ľudí v súvislosti s MMA a organizáciou XFN. Rozoberali sa hlavné chyby, ktoré viedli k aktuálnej zhoršenej situácii, plány do budúcnosti, prípadne dianie okolo konkrétnych zápasníkov.

Petr Kareš na iSport.cz – výber otázok a odpovedí

Dobrý den, jak moc pravděpodobný je odchod Patrika Kincla, vzhledem k tomu, že už jsou mimu jeho parťáci, tak asi velmi.

S Patrikem jsme v kontaktu. Představili jsme mu naši nabídku a vizi XFN v následujících měsících. Pevně věřím, že se rozhodne v XFN zůstat.

Kdo ještě odejde z XFN, plánuje se dál ještě červen v O2 aréně?

Ano, plánujeme akci 7. 6. v O2 areně. V současné době už jsme domluveni s Machmudem Muradovem, Vasilem Ducárem, Mohamed Machaev a několika dalšími zápasníky.

Dobrý den, kolik bude v Brně diváků?

Máme vydáno 3500 vstupenek.

Ještě mám jeden dotaz, proč nepokračuje v XFN Petr “Píno” Ondruš.

Protože nesouhlasí se způsobem, jakým jsem XFN vedl.

Zápas s Ondrušem na legendách?

Na legendách ne. Ale pojďme to domluvit v druhém pololetí. Má odveta proti Petrovi Ondrušovi pro mě v posledních dnech a týdnech dostala nový smysl a rozměr. Pokud se Petr Ondruš bude chtít znovu utkat v ringu, tak já jsem určitě také pro.

Dobrý den, nejsou obecně odměny pro bojovníky až moc vysoké? Asi tu není tolik špičkových bojovníků, kteří by se “prodali” sami, aby se to organizaci vyplatilo…?

Dobrý den, ano, ceny zápasníků jsou na desetimilionový trh příliš vysoké. A právě na to XFN doplatilo. Nepřiměřené zvyšování cen zápasníků bylo naší největší chybou.

Dobrý den pane Kares, Chtěl bych se zeptat na to jak to je mezi Váma a zápasníky zda je pravda že dluzite peníze ne jeden zápasník to tvrdil tak jaká je pravda?

V současné době nemá doplaceno Ivan Buchinger a Rytmus. Oba mají uhrazeno pouze padesát procent. Zbytek uhradíme v nejbližším možném termínu. V pořádku to určitě není, ale pokud by se zvažovalo mé odvolání, tak toto bych považoval za jasný důvod k němu.

Na všetky otázky a odpovede sa môžete pozrieť priamo na webe isportu.

zdroj: isport.blesk