Reklama

Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Peťo Benalex Benko: “Konečne tu máme nový rok a čakajú na nás nové výzvy.”

Peťo Benalex o svojej budúcnosti v oktagone


Projekt X, ktorého vyvrcholenie sme sledovali v zápase Peťo Benalex Benko vs Laky Royal na turnaji Oktagon 9 (štadión Ondreja Nepelu) môže mať pokračovanie. Organizátori Oktagon MMA pripravujú tentokrát Projekt Y, ktorý bude v réžií ženského pohlavia a rozhodne sa máme na čo tešiť.

Projekt Y Praha >>

Avšak samotný Peťo Benko, no aj iné zdroje naznačovali, že ho opäť uvidíme v zápase aj v novom roku 2019. V jeho najnovšom príspevku na instagrame naznačuje, že sa chystá na zápas na turnaji Oktagon 14 a tiež 15. Viac informácií budeme očakávať od samotných promotérov, o ktorých vás budeme takisto informovať.

Výsledky Oktagon 9 >>

Videozáznamy zápasov z turnaja Oktagon 9 >>

Peťo Benalex o svojej budúcnosti v oktagone

“Konečne tu máme nový rok, a čakajú na nás nové výzvy. Tento krát to bude celé o niečo komplikovanejsie a dvihneme laťku o troška vyššie! Už čoskoro sa dozviete čo pre Vás vymyslel @pavolneruda @oktagonmma @ondrejnovotny a na čo sa bude dať tešiť s projektom X v roku 2019.

Napoviem Vám len toľko, že keď som sa v minulom prekonal a išiel za hranicu svojej komfortnej zóny ,v tomto novom ma hodia do Dunaja a budem nútený plávať s putami na rukách. Túto vetu berte samozrejme len čisto hypoteticky! Čaká na nás dlhá cesta, kde okrem iného budem musieť pred letom podstúpiť daľšiu operáciu @dr.stefankrivosudsky ( ktorý je neoddeliteľnou súčasťou nášho tímu a absolutný odborník svojho remesla). Operácia bude zameraná na úpravu kože, ktorá sa nestiahla po tej prvej na bokoch.

Potom sa vrátim rýchlo do hry a pripravím sa spolu s mojím nenahraditeľným teamom @iljaskondric @pagyofajesus @mato_benona Oktagon 14 , v ktorom nastúpim vo váhovke 84kg proti ——>>> (dozvieš sa už čoskoro) a hneď po tejto 9mesačnej ceste sa budem musieť pripraviť na Oktagon 15 ,kde by som nastúpil vo váhovke 77kg. Myslíš , že to dám? Popri tom sa chcem venovat svojmu biznisu, ktorý už nechcem dať na vedľajšiu kolaj ako pri Oktagon 9.

Sleduj túto cestu a vyhodnoť, či dokážem skĺbiť extrémne náročný biznis, rozsiahle náročné tréningy a rodinný život s mojou @sandra_schon_ a mojími dvoma babulami ❤ Počas tejto doby s mojím teamom máme v pláne navštíviť tie najlepšie svetové a tréningové mma a bjj centrá a čaká nás cesta do thajska do @tigermuaythai@phukettopteamfanpage a @akathailand a mnoho inych. Pokúsime sa posunúť všetky hranice a moje telo už nadobro transformovať na telo športovca, ktorého nosím v srdci.❤”

View this post on Instagram

Konečne tu máme nový rok, a čakajú na nás nové výzvy. Tento krát to bude celé o niečo komplikovanejsie a dvihneme laťku o troška vyššie! Už čoskoro sa dozviete čo pre Vás vymyslel @pavolneruda @oktagonmma @ondrejnovotny a na čo sa bude dať tešiť s projektom X v roku 2019. Napoviem Vám len toľko, že keď som sa v minulom prekonal a išiel za hranicu svojej komfortnej zóny ,v tomto novom ma hodia do Dunaja a budem nútený plávať s putami na rukách. Túto vetu berte samozrejme len čisto hypoteticky! Čaká na nás dlhá cesta, kde okrem iného budem musieť pred letom podstúpiť daľšiu operáciu @dr.stefankrivosudsky ( ktorý je neoddeliteľnou súčasťou nášho tímu a absolutný odborník svojho remesla). Operácia bude zameraná na úpravu kože, ktorá sa nestiahla po tej prvej na bokoch . Potom sa vrátim rýchlo do hry a pripravím sa spolu s mojím nenahraditeľným teamom @iljaskondric @pagyofajesus @mato_beno na Oktagon 14 , v ktorom nastúpim vo váhovke 84kg proti ——>>> (dozvieš sa už čoskoro) a hneď po tejto 9mesačnej ceste sa budem musieť pripraviť na Oktagon 15 ,kde by som nastúpil vo váhovke 77kg. Myslíš , že to dám? Popri tom sa chcem venovat svojmu biznisu, ktorý už nechcem dať na vedľajšiu kolaj ako pri Oktagon 9. Sleduj túto cestu a vyhodnoť, či dokážem skĺbiť extrémne náročný biznis, rozsiahle náročné tréningy a rodinný život s mojou @sandra_schon_ a mojími dvoma babulami ❤ Počas tejto doby s mojím teamom máme v pláne navštíviť tie najlepšie svetové a tréningové mma a bjj centrá a čaká nás cesta do thajska do @tigermuaythai @phukettopteamfanpage a @akathailand a mnoho inych. Pokúsime sa posunúť všetky hranice a moje telo už nadobro transformovať na telo športovca, ktorého nosím v srdci.❤ ◦ #projektx #oktagonmma #oktagon #hardcoreathletes #oktagonfightingacademy #workhard #oktagon14 #oktagon15 #zaseskurvenaoperacia #budetoextremnetazke #nerudapovieviac #uzcoskoro #newprojekt #vytucnenko #odtucnenko #budespotitkrv @ofa_ba #leboofa #ofa #vyzva2 #koniecniejekymnepoviem #zasmabudeskondricmlatit #miliontonzelezaspagym #benomazasnechastohodinskakat #uzsaneviemdockat #twinzzbudesomnou #twinzz @twinzzsk

A post shared by ?Taking Care Of Business ? BNX (@peto_benalex) on

zdroj: instagram peto_benalex