Novinky UFC

Paulo Costa chce zistiť, koľko úderov vydrží „vychudnutý“ Adesanya. Pripojil prognózu, v ktorom kole ho knokautuje

Paulo Costa Israel Adesanya UFC 253
foto: ravenstarmma
Paulo Costa nemá príliš v láske Israela Adesanyu a nezávislé od toho, ako skončí ich titulový súboj strednej váhy na UFC 253 (19. september), na tom nehodlá nič meniť. Obaja si už adresovali niekoľko osobnejších poznámok a ich súboj má aj vďaka tomu veľký náboj.
Paulo Costa predpovedá knokaut v druhom kole

„Ani po tom, keď ho knokautujem, mu nepodám ruku. Bude to divočina, bude to brutálne. Verím tomu, že ho knokautujem v druhom kole, pretože v prvom kole bude ešte dosť behať. Ja pred ním nebudem stáť a nebudem na neho čakať ako Romero.

Budem ho po klietke loviť, budem skracovať vzdialenosť a rozdávať mu údery do tela a do tváre. Nie je potrebné ísť do toho tak rýchlo ako Whittaker, ale ani tak pomaly ako Romero. Musí v tom byť balans. Ja som dosť rozdielnym bojovníkom oproti tým dvom, pretože dokážem vyvíjať tlak počas doby 25 minút.

Dokážem proti nemu robiť tlak agresívnym spôsobom. Dokážem ho kedykoľvek zatlačiť a v mojich rukách a nohách je veľa sily. Proti nemu potrebujem len jednu dobrú ranu, aby som ukončil zápas.
Israelovi Adesanyovi by som chcel povedať len to, aby v tom zápase neustupoval. Poďme do boja. Nastáva tvoj čas, aby si mi čelil a bojoval so mnou. Pozrime sa na to, koľko úderov znesie tvoje vychudnuté telo a tvár.“

Tony Ferguson získal znovu chuť do MMA a hlási návrat! Hovorí aj o konkrétnych súperoch

Foto: ravenstarmma zdroj:mmajunkie