Reklama

KSW Novinky SK/CZ scéna

Patrik Kincl sa zranil a na titulový zápas cez víkend žiaľ nenastúpi: “Pos*al jsem to.” + Celé jeho vyjadrenie

Patrik Kincl sa zranil a na titulový zápas cez víkend žiaľ nenastúpi: "Posral jsem to." + Celé jeho vyjadrenie
Foto: Patrik Kincl


Patrik Kincl mal nastúpiť na svoj najväčší zápas vo svojom živote na turnaji KSW 50 už tento víkend 14.9. Jednalo sa o titulový zápas welterovej váhy proti Robertovi Soldićovi. Žiaľ nenastúpi pre zranenie. V jeho jedinom vyjadrení spomína aj možné ukončenie kariéry, no nič nechce uponáhľať a najskôr si všetko nechať uležať v hlave.

Mohlo by vás zaujímať: Tony Ferguson zhodnotil výkon Khabiba na UFC 242. Stávkové už vypísali prvé kurzy na Khabib vs Ferguson >>

Celé vyjadrenie Patrika Kincla

“A jak špatný den jste měli vy? Určitě nejde o nejhorší den mého života, ale k těm černým mé sportovní kariéry se zapisuje hodně vysoko. Když o tom tak přemýšlím, mám takových dní už slušnou sbírku.

Zklamání po nenavážení Duraeva o 6kg na titulový zápas v ACB, následné natržení koleních vazů a prasknutí menisku v přípravě o uvolněný titul, ukradení výhry nad Aguevem, kdy majitel organizace změnil výsledek a v neposlední řadě hořký konec XFN.

Vždy jsem říkal, že zranění týden před zápasem je amatérské a hodné opovržení. Nahlas jsem nadával třeba na Khabiba, Fergusona a nejvíc na mé nezodpovědné soupeře. Teď mohu nadávat i sobě. Mohu se vymlouvat na velký počet tvrdých tréninků, na ostrou dietu, osud, náhodu, blbost, že se to všechno nastřádalo, ale to je stejně k ničemu.

Chtělo by si zařvat jako Jubox: “Hold Strong People, brzy jsem zpět”, jenže možná už těch znamení bylo dost. Možná jsem právě došel na konec své cesty. Nevím. Nechci dělat ukvapené závěry a vše si nejprve srovnám sám v hlavě.

Omlouvám se, ale tohle je jedno z hodně mála vyjádření, co k tomu teď dám. Díky za pochopení a podporu. Nebudu teď reagovat na žádné zprávy a komentáře. Nechtěl jsem psát ani tenhle status a stáhnout se hned, ale za podporu kterou jsem vždy dostal, si alespoň tohle vyjádření zasloužíte.

Na závěr se omlouvám všem, kteří si na Londýn udělali čas a chtěli mě vyrazit podpořit. Posral jsem to.”

Patrikovi držíme palce aby sa čo najskôr uzdravil, zregeneroval a vrátil opäť do zápasovej formy!

Zdroj: Instagram Patrik Kincl