Reklama

Novinky SK/CZ scéna XFN

Organizácia XFN sa vyjadruje k celej kauze okolo prestupu Karlosa Vémolu do Oktagonu

Organizácia XFN sa vyjadruje k celej kauze okolo prestupu Karlosa Vémolu do Oktagonu
zdroj: isport.blesk

Už dlhšie sa v mediálnom svete týkajúceho sa zmiešaných bojových umení riešil prestup Karlosa Vémolu do Oktagonu. Napokon až na tlačovej konferencii Oktagon Primetime sme sa dozvedeli o oficiálnom prestupe Karlosa Vémolu do organizácie Oktagon MMA. Teraz sa z rôznych debát na sociálnych sieťach stáva realita. V Oktagone sa môžu v roku 2019 udiať zápasy, po ktorých všetci fanúšikovia tak dlho túžili.

Karlos “Terminátor” Vémola je oficiálne v Oktagone a bude bojovať s Attilom Véghom>>

Organizácia XFN sa vyjadruje k celej kauze okolo prestupu Karlosa Vémolu do Oktagonu

Po skončení tlačovej konferencie s názvom Oktagon Primetime sa na svojich sociálnych sieťach vyjadrilo samotné vedenie XFN:

“Před rokem jsme s panem Karlosem Vémolou podepsali exkluzivní smlouvu s platností do roku 2023 a do tohoto spojení jsme společně s partnery investovali značné finanční a marketingové prostředky. Po několika měsících intenzivní práce se nám podařilo vyprodat O2 arénu a z pana Vémoly vytvořit sportovní hvězdu a mediálně známou osobnost. Spolupráce, naplánovaná na dlouhou dobu dopředu, však začala během ledna z důvodů neplnění závazků ze strany pana Vémoly „skřípat“ a problémy vyvrcholily jeho dnešním vystoupením a „veřejným jednostranným odstoupením od smlouvy“. To, jestli za současnou situaci mohou jeho finanční problémy nebo nabídka od konkurence, ukážou až následující dny a měsíce.”

“XFN je největší a nejúspěšnější český producent MMA a naše činnost a úspěch nestojí a nepadá s jedním sportovcem. Na druhou stranu – jsme podnikatelé a očekáváme, že stejně jako plní své závazky ze smlouvy plynoucí XFN, budou smluvní závazky dodržovány také druhou stranou. Upozorňujeme pana Vémolu, a případné zájemce o jeho služby, že pravidla musí platit pro všechny.”

“Na radu právních zástupců se až do případného soudního řízení nebudeme ve věci dále vyjadřovat.”

Fanúšikovia MMA v Československu sa teraz delia na dva tábory, ten prvý je XFN, druhý zase Oktagon MMA. Na ktorú stranu sa prikláňaš ty?

Zdroj: isport.bleskFacebook XFN