Novinky SK/CZ scéna XFN

Organizácia XFN plánuje v roku 2020 až osem turnajov

Organizácia XFN plánuje v roku 2020 až osem turnajov
Zdroj: attacker.sk
Organizácia XFN a jej nový vlastník Double Red oznámili veľké plány do budúcnosti. Ich prvý spoločný krok začne už budúcu sobotu (14. decembra) v Bratislave, kde prebehne turnaj Double Red Fight Night. Hlavným ťahákom tohto večera je zápas bez rukavíc medzi Samuelom Krištofičom a Petrom Karešom.

Mohlo by vás zaujímať: Jiří “Denisa” Procházka už pozná meno súpera! Titul v Rizine bude hájiť proti borcovi, ktorý posledných 20 zápasov bojoval v UFC>>>

Organizácia XFN plánuje v roku 2020 až osem turnajov

“Našim cieľom je z XFN vybudovať úspešnú európsku organizáciu bojových športov. Double Red vždy investoval do mladých športových talentov a investícia do XFN je ďalším logickým krokom v našom otvorenom prístupe k bojovým športom.” prezradil majiteľ spoločnosti Double Red.

Pre budúci rok plánujú organizátori až osem turnajov a to dokonca v piatich európskych krajinách. Zatiaľ nie je známe do ktorých krajín XFN zavíta ale dozvedeli sme sa, že sa zamerajú na strednú Európu. Prvý z budúcoročných turnajov by sa mal podľa všetkého uskutočniť 6. marca 2020 v Prahe a v jeho hlavnom zápase by mal bojovať Petr Kníže.

Zdroj: XFN , sport.cz