Novinky Oktagon SK/CZ scéna

OKTAGON MMA predstavil nový projekt VOJNA YOUTUBEROV!

OKTAGON MMA predstavil nový projekt VOJNA YOUTUBEROV!
Foto: youtube OKTAGON MMA
Vojna youtuberov je nový projekt, s ktorým prichádza organizácia OKTAGON MMA a zastreší “cestu” k zápasu youtuberov Peter Altof alias Exploited a Vláďa Kadlec alias Vláďa.

Dve internetové hviezdy a vzory pre státisíce fanúšikov sa rozhodli ísť do podobného projektu ako Peter Benko v Projekte X alebo ženská varianta Projekt Y. Obaja youtuberi nemali nikdy predtým MMA zápas, extra skúsenosti s bojovými športami a vo finále sa stretnú v reálnom zápase v klietke.

Zatiaľ organizácia zverejnila k tomuto projektu len video, na ktorom predstavujú projekt Pavol Neruda a Ondřej Novotný, ale prevažne v ňom vystupujú títo youtuberi.

OKTAGON MMA predstavil nový projekt VOJNA YOUTUBEROV!

Explo a Vláďa sa budú snažiť získať rešpekt MMA bojovníka. Začína sa vojna youtuberov!

Tento projekt bude mať stopercetne veľkú pozornosť, no dopredu počítajú či už organizátori, ale aj samotní aktéri s kritikou a hejtermi, no vo finále sa budú snažiť presvedčiť ľudí, že MMA ako šport je úplne fascinujúci.

Vľáďa začal s boxom a do tohto projektu šiel s tým, že chce ukázať svojim fanúšikom, že MMA nie je len o mlátení sa v klietke. Exploited sa rozhodol ísť do tejto výzvy, zahryznúť sa do nej a je rozhodnutý dať do toho maximum nech to dopadne akokoľvek.

Zápas by sa mal uskutočniť koncom tohto roka, samozrejme pod krídlami nejakého turnaja organizácie OKTAGON MMA.
Exploited

“Ten, kto ma pozná vie, že môj život bol vždy o rozhodnutiach všetko alebo nič. Mám rád veľké výzvy, fascinuje ma skúšať nové veci a zbožňujem sebazdokonaľovanie. To máme očividne s Vlaďom spoločné lebo si to spoločne rozdáme koncom roka v MMA zápase 😼.

Trasiem sa vzrušením len jak toto píšem, čaká ma najlepšie obdobie plné driny a prekonávania samého seba na konci, ktorého obaja odídeme ako noví ľudia. Je skvelé že svoj @doitforcontent movement aj žijem a som vďačný OKTAGON MMA za prilezistosť to všetkým dokázať ❤️. Teším sa na váš support ✨. Bude to faaantastické.”

Vláďa

“A je to venku! Oficiálně dnes jsem s OKTAGONMMA podepsal zápas na konci roku s expl0ited_ Na začátek bych chtěl poděkovat OKTAGONU za tuhle příležitost a Petrovi za to, že jsme šli do toho spolu.

Mezi náma není žádná zášť či vyřizování si účtů ale snaha o to, ukázat super sportovní výkon a ty mladší diváky nasměrovat na tenhle skvělej sport, který není jen o bezduchém mlácení. Takže fight is on baby!”

Upútavka a 1. časť Vojny youtuberov:

Zdroj: youtube