Novinky Oktagon SK/CZ scéna

OKTAGON 15 už túto sobotu! Všetko čo potrebujete vedieť o vypredanom turnaji v O2 aréne Praha!

OKTAGON 15 O2 ARÉNA PRAHA - Zápas storočia
Zápas storočia VÉGH VS VÉMOLA na OKTAGON 15 už klope na dvere. Do vypredaného turnaja ostávajú len 3 dní a fanúšikovia sa nemôžu dočkať na nabité zápasové karty, ktoré nás v Prahe čakajú.

Bude vás zaujímať: Tip na Zápas storočia: Toto sa na súboj Karlos Vémola vs Attila Végh určite oplatí podať! >>

Ako sledovať OKTAGON 15 v O2 aréne Praha?

  1. OKTAGON PPV – tak ako zvyčajne bude možné turnaj sledovať online za 9,99 v predpredaji. V deň konania turnaja zatiaľ cena livestreamu nie je oznámená.
  2. Hlavná karta bude dostupná aj na televíznom programe JOJ PLUS a v Českej republike na O2 TV Sport – tzn., že predzápasy bude možné sledovať len prostredníctvom OKTAGON PPV
  3. Zápas storočia bude možné sledovať na Tipsport TV
  4. Naživo v O2 aréne Praha –  všetky lístky na turnaj OKTAGON 15 sú už tyždeň pred turnajom vypredané

Finálna zápasová karta

Okrem zápasu storočia Végh vs Vémola nás na tomto turnaji čaká aj titulová bitka o pás ťažkej váhy, kde Michal Martínek sa postaví proti vyzývateľovi Viktorovi Peštovi. Miláčik publika Gábor Borároš sa predstaví pred hlavnými zápasmi večera.

Do druhého zápasu svojej kariéry ide aj Peťo Benko pod vedením trénera Iľja Škondriča a bojovať bude proti hercovi a bojovníkovi Jakubovi Štáfekovi.

Fotka OKTAGON MMA.

Dávid Dvořák na svoj zápas na OKTAGON 15 nenastúpi pre stafylokokovou infekciu. Náhradný zápas organizátori doplnili, v ktorom sa predstaví Pavel Salčák proti Simonovi Michálekovi.

Jediný ženský zápas je zatiaľ ohrozený a možno sa na turnaji v Prahe ani neuskutoční. Miška Dostálová oznámila totiž, že je zranená a veľmi ju to mrzí. Pre Luciu Krajčovič sa hľadá náhradná súperka, no 3 dni pred turnajom to je samozrejme veľmi náročné.

Váženie bojovníkov

OKTAGON VLAK  a SÚŤAŽ >>> Na zápas storočia všetci spolu OKTAGON VLAKOM

Zdroj: OKTAGON MMA