Reklama

Novinky Oktagon SK/CZ scéna

OKTAGON 14: V Bratislave sa črtajú ďaľšie nabité zápasové karty, ktoré rozhodne chceme vidieť!

OKTAGON 14: Filip Macek dostal svoj vytúžený zápas so šampiónom FNG Tomášom Deákom!
OKTAGON 14: Tomáš Deák vs Filip Macek

Posledný turnaj OKTAGON 13 na pražskej Štvanici priniesol vypredanú arénu a skvelé zápasy od začiatku po koniec podujatia. Na najbližšom turnaji OKTAGON 14 v Bratislave sa schyľuje k podobnému scenáru.

Organizácia OKTAGON MMA postupne predstavuje zápasy, ktoré v hlavnom slovenskom meste uvidíme. A aj keď ešte nepoznáme kompletné štartovky predzápasov a hlavnej karty, už teraz je zrejmé, že turnaj opäť vypredá štadión Ondreja Nepelu.

Mohlo by vás zaujímať: Karlos Vémola na viaceré témy: Viktor Pešta, Attila Végh, návrat do UFC, zápas s celosvetovo známym bojovníkom v OKTAGONe >>

Doteraz predstavené zápasy OKTAGON 14 Bratislava

Organizácia OKTAGON MMA zatiaľ oficiálne oznámila 10 zápasov. K týmto matchupom by sa mal pridať aj Lajoš Klein a Miloš Petrášek, ktorých súperov zatiaľ ešte nepoznáme. Klein sa na turnaj OKTAGON 14 momentálne pripravuje s Pirátom v Thajsku.

Kimball vs Feucht

Zátorský vs Bakkes

Paradeiser vs Brichta

View this post on Instagram

🇸🇰 Rony (9-6) vs. Brichta (4-2) 🇨🇿 Spln sa senil! 🤩 V Bratislave dôjde na MEGA atraktívny súboj československých talentov! 💣 Obaja potvrdili, že na domácej scéne v klietke predvádzajú tie najväčšie ohňostroje práve oni! Na jednej strane slovenský talent Paradeiser ze #team @rebuystarssk , ktorý vo svojich 22 rokoch stihol už 15 profi zápasov, z toho 9 vyhrál a 7 ukončil na KO! 💪 Leo má za sebou velmi úspešnu kariéru v amatéroch, kde porážal bojovníkov zo všetkych kútov sveta. Medzi profíkmi sa pomaly rozbieha a je mu predpovedaná veľká budúcnosť.

Víťazstvo bude pre obidvoch veľkým nakopávačom dopredu! 😎 Lístky 👉 #ticketportalsk #oktagon14

A post shared by OKTAGON MMA (@oktagonmma) on

Škondrič vs Cuk

Mazuch vs Kusters

Pajtina vs Jartim

Janka vs Malach

Buday vs Dittrich

Bitka o Bratislavu: Krištofič vs Pukač

Deák vs Macek

 

 

zdroj: OKTAGON MMA