Reklama

Websupport
Novinky Oktagon SK/CZ scéna

OKTAGON 13: Karlos Vémola má v Londýne posily z Česka, s ktorými sa pripravuje na brazílskeho Frankensteina!

Karlos Vémola má v Londýne posily z Česka, s ktorými sa pripravuje na brazílskeho Frankensteina!
Karlos Vémola vs Henrique Da Silva na OKTAGON 13 v Prahe
Websupport

Karlos Vémola sa na Oktagon 13 na pražskej Štvanici stretne s Brazílčanom Henrique “Frankenstein” Da Silva! Ten naposledy porazil na OKTAGON 12 v Bratislave dobre rozbehnutého Jay Jaya Gottvalda na TKO ešte v prvom kole.

Hneď v pozápasovom rozhovore si vyžiadal “Terminátora”, ktorý bez dohody vošiel do klietky, karty boli rozdané a už sa čakalo len na oficiálne potvrdenie zápasu od promotérov OKTAGONU MMA.

Mohlo by vás zaujímať: Reakcie bojovníkov česko-slovenskej scény na zápas storočia Végh vs Vémola >>

Karlos Vémola má v Londýne posily z Česka, s ktorými sa pripravuje na brazílskeho Frankensteina!

Už 27. 7. sa tento zápas uskutoční a aj keď Karlos chodí bežne strednú váhu (84 kg), tento zápas bude preňho veľká výzva (poloťažká váha 93 kg), ale zároveň parádna príprava na zápas storočia s Attilom Véghom, ktorý sa uskutoční 9. Novembra 2019. Vyjadrenie ??Karlosa Vémolu k zápasu s Frankensteinom:

“??Frankenstein je pro mě hratelnej. A to i když nejsem primárně 93jka a on nejenom, že je devadesát trojka, on je obrovská devadesát trojka. To mi bude dělat problémy. Protože to, z čeho většinou těžím já, bude jeho výhoda. Výška, váha, všechno. Ale já se na to připravuji. Nikdy nic nepodceňuji.”

Do gymu London Shootfighters, kde Karlos trénuje zavítal z Česka na pomoc Jirka Procházka a takisto Michal Martínek, ktorý sa takisto pripravuje na zápas koncom júla v Dana White Contender series.

Veríme, že príprava so šampiónom organizácie Rizin bude príprava pre oboch prospešná a koncom júla vás budeme informovať o ich víťazných zápasoch!

zdroj: oktagonmma