Novinky SK/CZ scéna

Odhalené prvé mená, ktoré by sa mohli predstaviť na PCF 21. V hre sú údajne Barborík, Štrbák, Pajtina a ďalší

Odhalené prvé mená turnaja PCF 21! Štrbák, Pajtina, Barborík a ďalší
Zdroj fotiek: PCF, OKTAGON
Najstaršia organizácia na Slovensku Pit Cage Fighting chystá ďalšiu skvelú akciu s poradovým číslom 21. Uskutoční sa v predvianočnom období a to presnejšie 21. decembra, opäť na zimnom štadióne v Poprade.

PCF 20 Legendary: Barborík vs Martins a všetky ostatné zápasy (záznamy celých súbojov)>>

Odhalené prvé mená, ktoré by sa mohli predstaviť na PCF 21. V hre sú údajne Barborík, Štrbák, Pajtina a ďalší

Už posledný turnaj spomínanej organizácie s názvom Legendary mal kvalitné obsadenie, mená ako Barborík, Brunclík, Dobiáš alebo Fiala priniesli na východ Slovenska skvelú šou. Tentokrát však prichádza turnaj s názvom New Era a z neoficiálneho zdroja z okolia PCF vám prinášame prvé mená, ktoré by sa mohli objaviť na ich štartovke!

Vojto Barborík s neuveriteľným skóre 10 víťazstiev a jedna jediná porážka, tú utrpel ešte v roku 2014 so svojim tímovým kolegom Tomášom Deákom. Taktiež sa hovorí o tom, že by sa mohol predstaviť aj tvrdý domáci zápasník Miroslav Štrbák (17-9), ktorý ma na svojom konte skalpy Dávida Kozmu, Tomáša Deáka alebo Matěja Kuzníka. Do boja sa možno vráti aj ďalší veľmi obľúbený borec Lukáš “Luki” Pajtina (3-3).

Ďalej by sa na očakávanom turnaji mohli predstaviť aj Alexander Cverna, Tomáš Lejsek alebo Kamil Cibinski. Na definitívne potvrdenia si však budeme ešte musieť počkať. Nechajme sa prekvapiť, aké novinky nám organizátori pripravia, keďže turnaj má niesť názov New Era.

Zdroj fotiek: PCF , OKTAGON MMA