Reklama

Novinky

Muž zapojený do konfliktu s Conorom McGregorom v Miami poskytol svoje vyjadrenie

Ahmed Abdirzak
foto: irishmirror

Nečakaná potýčka s Conorom McGregorom pondelok ráno v Miami (bližšie info TU a tiež TU) znamenala pre poškodeného Ahmeda Abdirzaka z Anglicka rozbitie a odcudzenie jeho mobilného telefónu. Abdirzak sa v novom rozhovore pre TMZ snažil priblížiť celý incident. Došlo k nemu po tom, čo si chcel Conora odfotiť.

Ahmed Abdirzak o konfrontácii s Conorom McGregorom pre TMZ Sports

 „Prišiel mi potriasť rukou. A akonáhle prišiel, aby mi podal ruku, pritiahol ma k sebe, popadol môj telefón a začal ho rozbíjať. Všetci tí ochrankári ma doslova obkľúčili a odtláčali ma odtiaľ, kým on (Conor) po ňom dupal.“

„Bol dosť hrubý a povedal niečo ako: ´Choď do r*iti preč z mojich oči, hýb sebou.´ Ja som odvetil: ´Hej pane, môžem dostať svoj telefón späť?´ A ochrankár povedal: ´Pohni sebou, chlape. Conor povedal, čo povedal.´“

Abdirzak ďalej opisuje situáciu tak, že McGregor si potom zobral mobil do svojho vrecka a smial sa pritom. Následne odišiel preč a na miesto sa dostavil hotelový manažér. Poškodený povedal, že telefón v hodnote 1000 dolárov ani tak neľutuje, ale chýbať mu budú rodinné fotky, ku ktorým sa už pravdepodobne nedostane. Dodal tiež to, že už onedlho by malo byť verejne k dispozícii video zachytávajúce tento čin.

Conor bol ešte v ten deň večer za tento skutok zatknutý a zakrátko prepustený na kauciu v hodnote 12 500 amerických dolárov. Súdne pojednávanie v súvislosti s opisovaným konfliktom je naplánované na 10. apríl 2019, teda len päť dní po tom, čo McGregorovi skončí suspendácia za pozápasovú situáciu na UFC 229 (titulový zápas s Khabibom).

zdroj: mmajunkie , irishmirror