Reklama

Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Miloš Petrášek o prípadnom zápase s Vémolom, zárobkoch a o tom, akým bol vyhadzovačom

Miloš Petrášek
foto: instagram Miloš Petrášek

Miloš Petrášek v novembri minulého roku prehral zápas s Jeremy Kimballom na turnaji OKTAGON 10 technickým knokautom v závere prvého kola. „Meloun“ chce tento neúspech napraviť v odvete, ktorú si sám do značnej miery vydupal. Príležitosť bude mať už najbližšiu sobotu na podujatí OKTAGON 11 v Ostrave.

Miloš Petrášek v novom rozhovore pre O2 TV Sport

O prípadnom neskoršom zápase s Karlosom Vémolom

„Ja by som si veril na všetkých, ale o to nejde. Pre mňa by bolo nemorálne s ním zápasiť. Zobral ma k sebe do Londýna, trénoval som s ním v London Shoot Fighters. Poznáme sa spolu. On vie, ako zápasím ja a ja zase viem, ako zápasí on. Nechcem bojovať proti ľuďom, ktorí mi v prípravách pomáhali.“

O finančnom ohodnotení za zápasy

„Meloun“ sa v tomto prípade vyjadril aj k otázke zárobkov bojovníka. V našich pomeroch patrí medzi najlepšie platených zápasníkov.

„Moja výplata sa pohybuje okolo 5 až 10 tisíc eur za zápas.“

Spomienka na časy, keď pracoval aj ako vyhadzovač

Dá sa povedať, že je do istej miery trendom, že veľa bojovníkov si privyrába alebo v minulosti privyrábalo aj ako vyhadzovači v baroch, diskotékach alebo podobných podnikoch. Bol to aj prípad Petráška. Miloš si na to dnes spomína s úsmevom.

„Jeden čas som robil na diskotéke vyhadzovača a vždy som ľudí prosil, aby odišli (v prípade vzniknutých problémov). Chlapci mi hovorili, že ich mám schytiť a vyhodiť. Ja som namiesto toho za nimi išiel a prosil ich. Hovorili mi potom ´Prosík´ – prosiaci vyhadzovač.“

zdroj: isport.blesk , youtube MMA World Series