Reklama

UFC

McGregor verí, že súboj Ferguson – Khabib sa neuskutoční, tvrdí Dana White

Conor McGregor
zdroj: beinsports.com


Kvalitné magnézium Progress Culture

Conor McGregor vstupuje do roka 2020 ambiciózne a jeho plány počítajú s tým, že k súboju Tony Ferguson verzus Khabib Nurmagomedov napokon nedôjde.

Conor McGregor sa vracia do UFC po 15-mesačnej prestávke. Do roka 2020 vstupuje s ambicióznymi plánmi. Chce byť v intenzívnejšom zápasovom zaťažení ako v posledných rokoch. Chcel by mať tri zápasy.

Conor McGregor verí, že zápas Ferguson vs Khabib nebude

Už tento víkend sa Conor McGregor vráti zápasom proti Donaldovi “Cowboyovi” Cerronemu. Ak vyhrá, skôr ako na súboj s Jorge Masvidalom sa bude upierať na zánik plánovaného ťaháka Khabib verzus Tony. Hovorí to šéf UFC Dana White.

Nurmagomedov a Ferguson majú proti sebe stáť v hlavnom zápase večera na UFC 249, ktorý sa uskutoční 18. apríla. McGregor verí, že k tomuto zápasu ako už niekoľkokrát v minulosti, nedôjde.

„Je to naozaj tak – Conor verí, že Khabib vs Tony Ferguson sa neuskutoční,” vyhlásil Dana White pre TMZ Sports. „Pokúšali sme sa o tento zápas mnoho, mnoho krát. Conor verí, že sa to nepodarí. Pretože chce zaskočiť do tohto súboja a bojovať s Khabibom,” dodáva White.

„Uvidíme, ako sa to odohrá. Uvidíme, čo sa stane po tomto zápase. Conor sa veľmi sústredí na odvetný zápas s Khabibom.”

Pravdou je, že Khabib a Ferguson mali bojovať v minulosti už štyrikrát, ani raz sa ich súboj neuskutočnil. Conor McGregor je presvedčený o tom, že v prípade, že sa tento zápas neodohrá, bude v pohotovosti ako záložné riešenie.

Naposledy keď bol zápas Khabib Nurmagomedov – Tony Ferguson naplánovaný si Ferguson zranil koleno počas televíznych rozhovorov v rámci promovania tohto zápasu a vypadol len pár dní pred zápasom.

zdroj: TMZ Sports