Novinky UFC

McGregor prezradil obrovskú sumu, ktorú očakáva za UFC 246. Odhalil tiež celkový zárobok zo zápasu s Khabibom

Conor McGregor UFC 246
foto: businessinsider
Len pred pár dňami bolo zverejnené, že Conor McGregor bude mať za zápas proti Donaldovi Cerronemu na UFC 246 základný plat 5 miliónov amerických dolárov. Tieto čiastky sú však mnohokrát dosť vzdialené od toho, koľko bojovníci zarobia celkovo. A platí to predovšetkým pre najväčšie hviezdy, ktoré inkasujú viacero bonusov a vedľajších príjmov. Aktuálne to v rozhovore s Arielom Helwanim potvrdil aj samotný Conor. McGregor odhaduje, že jeho celkový príjem za UFC 246 bude niekde na úrovni 80 miliónov dolárov!

Pozrite si kurzy a tipujte zápas McGregor vs Cowboy tu >>>

Conor McGregor o svojich zárobkoch

„Som presvedčený o tom, že to bude slušná výplatná suma (na UFC 246). Pravdepodobne to bude úplne najviac v mojej MMA kariére. Povedal by som, že to môže byť odhadom dobrých 80 miliónov dolárov.“

Conor určite počíta so slušným finančným podielom zo zakúpených pay-per-views, no detaily tohto vyplácania nie sú verejnosti známe. Je takisto pravdepodobné, že s UFC má aj rôzne iné dohody z hľadiska vyplácania ďalších bonusov.

V rovnakom interview McGregor uviedol, že jeho celkový príjem za zápas s Khabibom na UFC 229 v roku 2018 bol 50 miliónov dolárov. „Notorious“ tak naďalej zostáva v úlohe najlepšie zarábajúceho MMA bojovníka a v najbližšom čase sa to len tak ľahko nezmení. Conor k tomu ešte na záver so smiechom dodal:

„Myslia si, že som toast, ale ja som stále chlieb.“

Conor alebo „Cowboy“? Koho tipujú za víťaza Jones, Holloway, Usman, Covington, Perry a ďalší bojovníci?

Zdroj: mmamania , foto: businessinsider

5 komentárov

komentovať