Novinky UFC Video

Masvidal naznačil naskočené koleno aj proti Nateovi Diazovi. Komentár od Bena Askrena však stojí za to!

Masvidal naznačil naskočené koleno aj proti Nateovi Diazovi. Komentár od Bena Askrena však stojí za to!
Foto: Screenshot Twitter ESPN MMA
Jorge “Gamebred” Masvidal sa na UFC 239 proti Benovi Askrenovi zapísal do pamätí naskočeným kolenom, ktoré bolo pre jeho súpera devastačné a najrýchlejšie (5 sekúnd) v histórií organizácie. Naznačil ho aj vo svojom ďaľšom zápase na UFC 244 proti Nateovi Diazovi.

Bude vás zaujímať: Dostane „taktický zabijak“ Masvidal šancu na titul? Naskočené koleno nebolo náhoda, dokazuje to VIDEO z tréningu >>

Masvidal naznačil naskočené koleno aj proti Nateovi Diazovi

Zámer alebo recesia, no rozbeh ako pri prvom naskočenom kolene bol veľmi podobný. Nate Diaz bol pozorný a rozhodne sa na tento trik nechcel dať nachytať. Hneď po náznaku rozbehu v úvode prvého kola sa v rýchlosti uhýbal prípadnému stretu s Masvidalom.

Po tomto falošnom náznaku sa na seba bojovníci usmiali a začal sa zápas o najväčšieho “gangstra”. Bojovalo sa o tzv. BMF (Baddest Motherf*cker) opasok, ktorý nakoniec získal Jorge Masvidal, keď po treťom kole zápas zastavil doktor pre tržné zranenia jeho súpera.

Komentár od Bena Askrena však stojí za to!

Ben Askren si aj napriek svojim dvom prehrám so spomínaným Masvidalom a Demianom Maiom neodpustil komentár po turnaji UFC 244. Naráža práve, na naznačený rozbeh Masvidala proti Diazovi, že to mal vziať radšej ako chlap.

Pravdepodobne tým chcel zažartovať, takže nám ostáva sa jedine nad tým pousmiať :).

“Myslel som, že on je BMF, ale on naozaj zutekal! Mal to jednoducho vziať ako chlap.”

Askren po jeho minulotýždňovom zápase s Maiom priznal, že uvažuje aj nad ukončením MMA kariéry, takže uvidíme ako sa nakoniec rozhodne. Mal by podľa vás pokračovať v kariére?

Ben Askren po naskočenom kolene neskončil vôbec tak dobre ako Nate Diaz

Zdroj fotky: screenshot Twitter ESPN MMA