Oktagon Rozhovor SK/CZ scéna

“Ľudia mi hovorili, že som šialená a idem si pre smrť” spomína Domoráková na svoj zápas s Clarou Ricci

"Ľudia mi hovorili, že som šialená a idem si pre smrť" spomína Domoráková na svoj zápas s Clarou Ricci
Zdroj: OKTAGON MMA
V dnešnom rozhovore sme pre vás vyspovedali účastníčku štvrtej série reality šou OKTAGON Výzva Nikoletu Domorákovú. Pozreli sme sa na jej účinkovanie v šou a taktiež sme zaspomínali na zápas s Clarou Ricci, ktorý sa odohral na turnaji OKTAGON 12.

“Ľudia mi hovorili, že som šialená a idem si pre smrť” spomína Domoráková na svoj zápas s Clarou Ricci

Mohlo by vás zaujímať: OKTAGON Výzva 4 v ženskom zložení! Všetky potrebné informácie na jednom mieste>>

Ahoj, v krátkosti by si sa mohla predstaviť fanúšikom, ktorí ťa až tak nepoznajú.

Tak volám sa Nikoleta Domoráková, mám 25 rokov, bývam v Trnave, kde aj trénujem, v Spartakus Fight Gyme. Momentálne sa popri práci snažím naplno venovať MMA, s ktorým som začala minulý rok a tento rok som sa zúčastnila OKTAGON Výzvy 4.

Čo ťa priviedlo k bojovým športom?

Dá sa povedať, že “náhoda” :). V 18tich sme sa so sesternicou len tak rozhodli, že vyskúšame kickbox. Odvtedy som sa striedavo motala pri kickboxe a boxe, ale teda nikdy som sa nevidela ako zápasník, skôr ma to vnútorne napĺňalo ako hobby. Až do minulého roka, kým som neprešla na MMA. Ujal sa ma Janko Hudák, ktorý ma “nahovoril” na amatérsky MMA zápas a odvtedy sa to už so mnou nejak vlečie. 🙂

A ako hodnotíš svoju účasť v novej OKTAGON Výzve?

V prvom rade ma veľmi mrzí prehra. Išla som tam s tým, že sa chcem dostať čo najďalej. Ale jak hovorí Attilka This is MMA. Ďalej pevné verím, že ľudia budú chcieť vidieť na turnajoch viac ženských zápasov a touto výzvou sa promotérom aspoň ukázalo, že majú z koho zostaviť zápasy, keďže doteraz na SVK/CZ profi scéne moc žien na výber nebolo. Takto sa budeme môcť ešte ukázať aj tie, ktoré sme skončili už vo štvrťfinále.

Ty už máš za sebou veľký debut na turnaji OKTAGON 12 pred takmer vypredanou arénou, ako si spomínaš na tento zápas?

Hodnotím to ako jedno z najlepších rozhodnutí môjho života. Aj keď som to takto nevnímala tie 3 dni predtým ako som to zobrala, tie dni boli pre mňa maximálne nabité všetkými možnými emóciami. Ono keď sa pripravuješ na amatérsky zápas a zrazu behom jednej minúty sa všetko zmení na to, že budeš na OKTAGONe 12. A ešte keď som si uvedomila proti komu nastúpim. Nedá sa opísať, čo vo mne bolo. Ľudia mi hovorili, že som šialená a idem si pre smrť ? ale ja teda, že “mám v p..” idem do toho. ?

Kto niekedy nastupoval na zápas na takomto evente mi dá za pravdu, že tá atmosféra je neuveriteľná a nedá sa na to zabudnúť. A hlavne doteraz som všade vnímaná, ako tá, čo mala svoj prvý profi zápas s Clarou Ricci vo vypredanom štadióne a zobrala ho 3 dni predtým, so fucking legend ?.

My osobne sme sa zúčastnili pri tvojom nástupe a musím povedať, že atmosféra bola fakt elektrizujúca. Pre dovtedy amatérsku zápasníčku veľká skúsenosť. Máš teraz v hlave tvoj najbližší nástup? Kde a s kým by to mohlo byť?

Bolo to oveľa viac ako veľká skúsenosť, veľmi rada na to spomínam a verím, že som tam nezápasila naposledy. 🙂 Momentálne už mám dohodnutý zápas, ale ešte to nie je nikde oficiálne oznámené, tak zatiaľ o tom nebudem hovoriť.

Super, ďakujeme veľmi pekne za rozhovor a prajeme veľa úspechov!

Zdroj: OKTAGON MMA