Reklama

Websupport
Novinky Reportáže SK/CZ scéna Výsledky XFN

LIVE Výsledky XFN 14 Bratislava: Tomi Kid Kovács vs Sulak, Vémola vs Rimbon

XFN 14
Websupport

Prinášame vám aktuálne výsledky XFN 14, ktoré sa konalo v Bratislave 18.novembra 2018 (Zimný štadión Ondreja Nepelu). Hlavný zápas večera bol boxerský duel Tomi Kid Kovács vs Andras Sulak. Hlavný predzápas obstaral súboj Karlos Vémola vs Moise Rimbon.

Kompletné výsledky XFN 14 Bratislava: Kovács vs Sulak, Vémola vs Rimbon

Hlavná karta (nedeľa 21:00, XFN live stream, O2 TV Sport, Orange Sport)

Tomi “Kid” Kovács porazil Andras Sulak – BOX – víťazstvo na body

Karlos “Terminátor” Vémola porazil Moise Rimbon – jednohlasne na body

Karlos Vémola vstupoval do zápasu ako jasnejší favorit. Kurz na Rimbona bol až okolo 4,7, čo ho stavalo do role outsidera. Od začiatku zápasu Karlos tlačil na svojho súpera a dostal ho na zem, kde silovo dominoval. V druhom kole už viac čítal hru Rimbon a s dobrou obranou trafil viac úderov v stoji, no v druhej polovici kola sa opakoval scenár z prvého. Tretie kolo pre zmenu patrilo Rimbonovi, ktorý po dlhšom snažení dostal Karlosa na zem a kontroloval ho tam, aj keď veľa rán nerozdal. Karlosovi sa nepodarilo Rimbona síce ukončiť predčasne, no vyhral na body po troch kolách a jeho víťazná séria pokračuje.

Ľudovít Klein porazil Arbi Mezhidov – jednohlasne na body

Obaja bojovníci dodržali svoje slová pred zápasom a predviedli atraktívny akčný zápas. Videli sme tvrdé kopy, pekné kombinácie, ale tiež boj na zemi. Veľmi vyrovnané výkony z oboch strán. Nechali v klietke srdce a bojovali naplno. Na konci posledného kola však Klein múdro adresoval takedown, ktorým ešte potvrdil jeho výhru nad borcom, ktorý doteraz ťahal 7 zápasovú víťaznú šnúru.

Predzápasy (nedeľa 19:00, XFN live stream, O2 TV Sport, Orange Sport)

David Ramires porazil Roland Čambal – jednohlasne na body

Zápas začal nečakaným kopom z otočky od Ramiresa, no odvtedy to nebol veľmi atraktívny zápas. Vzájomné pretláčanie sa na pletive bojovníci striedali s bojom na zemi, kde viac dominoval Brazílčan. V poslednom kole boli obaja odhodlaní, no po pár kopoch od Brazílčana zobral Čambala na zem, kde údermi zbieral body. Minútu pred koncom zápasu to Roland otočil a bodoval on. Ramires sa snažil o gilotínu, no neúspešne. Čambalovi to na výhru nestačilo a pripisuje si na konto štvrtú prehru v rade.

Andrzej Grzebyk porazil Vasily Novikov – TKO (údery) 1. kolo

V zápase mimo domácej scény predviedol Poliak veľmi dominantný výkon. Svojho ukrajinského súpera porazil po mnohých tvrdých úderoch na zemi ešte v prvom kole. Ukrajinec dokonca v závere odklepal o zem.

Vojto Barborík porazil Nino Škrijelj – TKO (údery a lakte) 1. kolo

Od začiatku dominantný výkon Vojta Barboríka, ktorý presunul zápas po krátkom čase na zem, kde naňho jeho súper jednoducho nestačil aj napriek jeho snaženiu. Po sérii mnohých úderov a lakťov svojho súpera porazil na technické KO.

Camila Rivarola vs Aleksandra Toncheva – jednohlasná remíza
Tomáš Fiala porazil Pavel Sivitskiy – na body
Vasil Ducár porazil Igor Krstič – TKO (údery) 2. kolo

Jindřich Krajča (4-6) vs Klas (-)
René Matejov (2-0) vs Lukáš Garlič (0-0)
Dominik Haška (2-1) vs Roman Savenchuk (4-2)

zdroj: touchit