Oktagon SK/CZ scéna

Karlos Vémola: Že vydrží tri kolá? Blázon! Spýtajte sa tých, s ktorými zápasil a ktorí spárujú so mnou

Karlos Vémola
zdroj: Facebook Karlos Terminátor Vémola
Karlos Vémola berie súboj s Vaškom Mikuláškom ako rozbeh po zranení a koronavírusovej prestávke. Ako tradične, avizuje KO v prvom kole.

Prestrelka cez sociálne siete vyústila do ich vzájomného zápasu. 26. septembra v pražskej hale O2 Universum na OKTAGON 17 sa Karlos Vémola postaví proti Vaškovi Mikuláškovi.

Že vydrží tri kolá? Je to blázon, reaguje Karlos Vémola

“Terminátor”, ako je u neho zvykom, vyhlásil – 1. kolo TKO. “Baba Jaga” kontruje – ustojím s ním všetky tri kolá. Na toto tvrdenie reagoval Karlos Vémola v rozhovore pre isport.cz.

„Je to blázon. Ale nepýtajte sa na to mňa, spýtajte sa ľudí s ktorými zápasil a ktorí so mnou spárujú. Spýtajte sa na to Tomáša Pelešku, Ondřeja Rašku, Milana Ďatelinku… Mali v klietke jeho a spárovali so mnou. Spýtajte sa ich, som zvedavý, čo vám povedia.”

Karlos Vémola očakáva ostrú prestrelku, má pripravený recept

Karlos Vémola očakáva od svojho najbližšieho súpera tvrdú prestrelku, žiadne taktizovanie. Mikulášek nemá čo stratiť. No “Terminátor” avizuje recept, ktorým sa chystá Mikuláška zastaviť, ak sa skutočne pustí do prestrelky.

„Je nebezpečný v tom, že nemá čo stratiť. Možno pôjde do naozaj tvrdej prestrelky, v ktorej jedna rana môže rozhodnúť zápas. Na to si musím dať pozor. On naozaj nemá čo stratiť,” uvedomuje si “Terminátor”.
„Nepôjde žiadny taktický zápas, pôjde do toho naplno. Preto si myslím, že zápas bude veľmi zaujímavý. Ak rozbehne prestrelku, ja ho potom vezmem na zem, kde sa bude zubami-nechtami brániť a ja ho umlátim, už ho nenechám vstať. Pretože zakaždým, keď sa mu podarí vstať, bude znovu nebezpečný.”

„Naozaj si nemyslím, že bude z frajerov, ktorí by taktizovali, ako napríklad Patrik Kincl. Ten taktizoval a chcel dôjsť čo najďalej,” dodal Karlos Vémola.

“Terminátor” opäť pod tlakom

“Terminátor” riskuje všetko. Mnohí hovoria, že ak prehrá po Zápase storočia s Attilom Véghom aj s outsiderom Mikuláškom, môže rovno zabaliť kariéru.

„V tomto športe sa môže stať čokoľvek, ale o prehre som ani nepremýšľal a premýšľať nehodlám. Potrebujem sa dostať k odvete s Attilom Véghom. Mával som za cieľ UFC, štyri roky som si za tým išiel a potom som zakopol. Teraz sa potrebujem dostať k odvete s Attilom a rozhodne nezakopnem,” hovorí sebaisto Karlos Vémola.
„Ako by som mohol požadovať odvetu s Attilom, keby som neporazil Babu Jagu? Je to taký rozbeh po pauze. Ale rozhodne to nesmiem podceniť,” uvedomuje si zradnosť situácie veterán UFC.