Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Karlos Vémola si už v ceste za odvetou s Attilom Véghom vybral súpera! Hovorí aj o ideálnom období zápasu

Karlos Vémola Václav Mikulášek Baba Jaga
foto: europa2
Určite ste nie tak dávno zaregistrovali výmeny názorov medzi Karlosom VémolomVáclavom Mikuláškom. Celé to začalo tým, keď Karlos označil Mikuláška za „diskotékového zápasníka“, ktorý nemá väčšie MMA kvality. Asi málokto si vtedy pomyslel, že títo bojovníci by mohli už za relatívne krátky čas spolu zápasiť. Teraz sme k tomu aj podľa vyjadrenia Vémolu o niečo bližšie.

Karlos Vémola volá po zápase „Terminátor“ vs „Baba Jaga“

„Všetci by sme si priali, aby sa začalo zápasiť čo najskôr. Nikto ale ešte s istotou nevie, kedy to bude. Dúfam, že k môjmu ďalšiemu zápasu dôjde v auguste alebo septembri. A vzhľadom k tomu, že hranice nebudú asi ešte úplne otvorené, tak jediný, koho chcem aktuálne potrestať za kecy, je Baba Jaga.“

„OKTAGONu som jasne povedal, že za tie reči, ktoré Mikulášek mal, bude mojim ďalším súperom, ak chcú, aby som nastúpil. Dúfam, že s tým Ondřej Novotný počíta a mal by s tým počítať hlavne Baba Jaga, pretože ja ho do tej klietky dostanem.“

Karlos zároveň prišiel s garanciou, že Mikulášek s ním v zápase nevydrží ani prvé kolo. Podľa jeho slov ho berie ako rozjazd pred budúcimi súbojmi. Momentálne na československej scéne nevidí ideálnejšieho protivníka a so zahraničnými zápasníkmi to môže byť ešte nejaký čas problém, keďže je stále dosť cestovných obmedzení.

Odveta s Attilom Véghom je hlavným cieľom

Vémola neberie novinku o plánovanom boxerskom zápase Attilu Végha ako nejakú prekážku v ceste za možnou odvetou. Aj kvôli tomu, že svoju šancu vyzvať Attilu si chce získať prostredníctvom zopár výhier.

„Attila Végh so mnou do tej klietky znovu vlezie, ako že sa volám Terminátor! Čo som sľúbil, to som doručil. A teraz sľubujem, že doručím túto odvetu. Ja už nemám pre čo iné zápasiť, UFC mi definitívne utieklo. Nikdy som ale netvrdil, že najbližším zápasom bude odveta. Zmlátim kohokoľvek, koho proti mne postavia. Odštartuje to Baba Jaga a potom ktokoľvek ďalší.”

Zdroj: isport , foto: europa2

“Kladivo” rozdáva rany v Undergrounde! Šesťnásobný majster SR v boxe naznačil prechod do MMA, kuje taktiku na Piráta: Určite si na neho trúfam!