Reklama

Novinky Oktagon SK/CZ scéna XFN

Karlos Vémola: “S XFN jsme už neviděli nějakou společnou budoucnost.”

Karlos Vémola: "S XFN sme už nevideli nijakú spoločnú budúcnosť."
Miloš Petrášek, Karlos Vémola, Andre Reinders, Michal Martínek / zdroj: instagram karlos_terminator_vemola

Posledné dni, možno aj týždne sa okolo organizácie XFN šíria rôzne špekulácie. To, o čom sa šuškalo dnes potvrdil samotný Karlos Vémola v rozhovore pre portál isport.blesk, v ktorom rozpráva o konci spolupráci s touto organizáciou. Viac sa pravdepodobne dozvieme z dnešnej tlačovej konferencie Oktagonu MMA.

OKTAGON Primetime tlačová konferencia o 17:00 LIVE tu >>

Prestupuje Karlos Vémola do organizácie Oktagon MMA?

V rozhovore Karlos odpovedal aj na otázku, ako veľmi je reálny jeho prestup do konkurenčnej organizácie:

“Myslím si, že veľmi. Teď už asi necouvnu. Po zvážení pro a proti…”

Tieto hlavné pre a proti rozhodovali:

“Asi celkový přístup. Nějaké nedohody mezi mnou a XFN. Ale to bych asi nechtěl zveřejňovat do té doby, dokud oni nezveřejní svou verzi. Až pak zveřejním svou. Na otázku, proč jsem odešel, říkám, že to mám v hlavě nastavené tak, že jsme s XFN už neviděli nějakou společnou budoucnost. XFN mělo pocit, že je ‚převémolováno‘, že chtějí budovat nějaké nové talenty.”

XFN o Karlosovi Vémolovi

Ešte pred týmto rozhovorom s českým bojovníkom sme si mohli na sociálnych sieťach všimnúť reakciu organizácie XFN k spomínaným špekuláciám.

“Krásný den #XFNFamily??‍♂️ V mediální prostoru běží několik zpráv ohledně @karlos_terminator_vemola XFN má s Karlem Vémolou platnou smlouvu do roku 2023. Pracujeme na několika společných projektech a v současné době intenzivně promujeme jeho zápas na XFN 17 Brno Situaci s Vámi pečlivě sledujeme a budeme Vás dále informovat.”

Čo si o tom všetkom môžeme myslieť? Odpoveď nám môže dať aj dnešná spomínaná tlačová konferencia. O všetkých nových informáciách vás budeme informovať na webe mmafanatik a na našich sociálnych sieťach.

zdroj: isport.blesk, instagram xfightnights