Oktagon SK/CZ scéna

Karlos Vémola oslavoval 35. narodeniny veľkolepo! Hod do bazéna a darčeky v štýle mafiánskych filmov

Karlos Vémola
zdroj: Blesk
Karlos Vémola v nedeľu oslavoval 35. narodeniny. V luxusnom Vémolande sa zišla prominentná spoločnosť vrátane niekoľkých bojovníkov.

Karlos “Terminátor” Vémola oslavoval v nedeľu 35. narodeniny. Jeho luxusné sídlo Vémoland navštívilo množstvo prominentných hostí. Nechýbali ani známe tváre z českej scény MMA ako napríklad David Dvořák či Michal Martínek.

Karlos Vémola mal najkrajší darček v podobe všetkých detí pokope

Karlos Vémola zakázal gratulantom nosiť mu alkohol. „Asi si myslíte, že som alkoholik, ale z vlaňajška tu mám stále sto fľašiek,” odkazoval hosťom. „Nič nenoste, hlavne dorazte!”

Najkrajším darčekom pre Karlosa bolo, že mal pokope všetky tri deti. Syna a dcéru, ktorí žijú v Anglicku a polročnú Lilinku, ktorú má s Lelou Ceterovou.

„Mám všetky tri deti v baráku, to je krásne,” rozplýval sa hrdý otec.

Na Vémolovu narodeninovú oslavu dorazili napríklad aj herec Jiří Krampol či hudobník a herec Václav “Noid” Bárta. Chýbať nemohol, samozrejme, ani promotér a spoluzakladateľ organizácie OKTAGON MMA Ondřej Novotný.

Darčeky ako z mafiánskych filmov

Čo prial jednej z hlavných hviezd svojej organizácie?

„Zdravie, pretože všetko ostatné je schopný si zaistiť sám a možno trochu viac rozvahy,” hovoril Novotný pre isport.cz. „Oslava je veľkolepá, bezpochýb. A zaujímavé darčeky, musím povedať. Je radosť sa na to dívať, čo všetko Karlos dokáže dostať. Je to trošku ako… nechcem povedať, že z mafiánskych filmov, ale vlastne trochu áno. Ja som mu priniesol len nejaké kraviny, pretože odo mňa už hlavný darček dostal a to je zápas s Babom Jagom a koniec koncov sa k tomu množstvo darčekov tiež vzťahuje,” prezradil Novotný.

Oslava to bola naozaj veľkolepá a nechýbal ani moment, keď partia kamarátov Karlosa hodila do bazéna.

Už 35-ročný veterán UFC sa aktuálne pripravuje na zápas s Václavom Mikuláškom vo váhe do 84 kilogramov. Karlos Vémola sa bude vracať do klietky po 10-mesačnej pauze. Naposledy prehral v Zápase storočia s Attilom Véghom. Následne sa podrobil operácii ramena.

Ich súboj bude vrcholom večera akcie OKTAGON 17, ktorá sa uskutoční koncom septembra v pražskej hale O2 Universum.

zdroj: isport.cz