Oktagon SK/CZ scéna

Karlos Vémola o synovi: Hlavne nech nie je teplý, lebo to z neho vymlátim

Karlos Vémola
zdroj: facebook Karlos Terminátor Vémola
Nebol by to Karlos Vémola, keby čas od času niečím nešokoval. Či už v oktagone, v rámci trash-talku alebo v rozhovoroch.

Karlos “Terminátor” Vémola je najväčšia osobnosť česko-slovenskej MMA scény. To mu nemožno uprieť. Volajú ho do všemožných show na Slovensku aj v Čechách. Bol už u Jana Krausa či Petra Marcina.

9. júna bol hosťom v rámci Malostranskej besedy a rozhovoril sa na tému detí. Kuriózne boli najmä jeho vyjadrenia na margo deväťročného syna. Hovoril, že je pomalší a nezabudol dodať, že to má asi po mame. “Terminátor” pridal poznámku, že všade kam so synom príde hovorí radšej, že má len šesť rokov.

Karlos Vémola priznal, že ho trošku trápi, že syn nepôjde v jeho šľapajach. Od drsného otca “Terminátora” má junior na míle ďaleko

Karlos Vémola o synovi: Hlavne nebuď teplý, lebo to z teba vymlátim

„Môj chlapec je trošku taký mäkký. Z toho bude skôr taký baleťák,” rozhovoril sa Karlos Vémola.

„Dal som ho na ragby, to vôbec nešlo. To na neho bolo moc drsné. Teraz som ho dal na fotbal, on to v sebe nemá. Ja to do neho nejak úplne nechcem vmlátiť. Keď vidím, že to v tom decku nie je, tak to v tom decku nie je,” pokračoval veterán UFC.

„Hovorím mu, buď si šampión čoho chceš, môžeš hrať futbal, si taký mäkký, baleťák, hlavne nebuď teplý, lebo to z teba vymlátim. A inak si rob čo chceš,” prekvapil vyhlásením.

„Keď bude baleťák a privedie domov dievča, tak je to v poriadku. Pokiaľ bude teplý baleťák, tak ho normálne zabijem,” dodal Karlos Vémola s humorom sebe vlastným.

„Ja to myslím úplne vážne. Ja ho o tom presviedčam od útleho veku, že to myslím úplne vážne. A zmeňme tému než sa naseriem,” uzavrel rezolútne tému.

Karlos Vémola naposledy absolvoval Zápas storočia. Prehral v prvom kole po KO od Attilu Végha. Následne sa podrobil operácii ramena, potešil ho príchod dcéry Lilinky a aktuálne je v plnej príprave na septembrový zápas s Vaškom Mikuláškom, ktorý sa uskutoční na evente OKTAGON 17.