Oktagon SK/CZ scéna

Karlos Vémola “mal” boxovať na charitatívnom podujatí. Naštvaný Novotný: Nepáči sa mi, že si na Karlosovi každý robí meno!

Karlos Vémola
zdroj: Oktagon MMA
Lukáš Konečný chce usporiadať v lete v Letnom kine v Ústí nad Labem charitatívnu akciu, na ktorej budú boxerské zápasy kombinované s koncertami kapiel.

Karlos Vémola “mal” byť ťahákom exhibičnej boxerskej akcie

V pondelok Lukáš Konečný vyhlásil, že na spomínanej akcii by sa mohol exhibične predstaviť Karlos “Terminátor” Vémola a v jednaniach sú Marpo či Jakub Štáfek.

„On rieši iný zápas a za iné peniaze, toto bude charita, rozumiem, že má svoju kariéru, ale sme v spojení, uvidíme. Verím, že je to reálne,” vyhlásil Konečný.

Toto vyhlásenie však poriadne naštvalo promotéra a spolumajiteľa organizácie OKTAGON MMA Ondřeja Novotného, do ktorého “stajne” patrí aj Vémola.

Ondřej Novotný poriadne naštvaný

„Teraz som hovoril s Lukášom Konečným. Povedal som mu, že sa to mne ani Karlosovi nepáči, že si na ňom každý robí meno a mediálny výtlak. A špeciálne keď vie, že sa to nikdy nestane. Karlos je prize fighter a exhibične môže hrať tenis alebo futbal pre dobrú vec. To vedia všetci očkovaní. Lukáš sa mi ospravedlnil a podľa svojich slov sa k tomu aj tak postaví,” reagoval Novotný pre sport.cz.

A čo na to samotný Karlos?

Na celú záležitosť reagoval aj samotný “Terminátor”.

„Lukáš napísal správu, či mi môže zavolať a či mi o tom už niekto hovoril. Neskôr sme sa o tom bavili a hovoril som mu, nech to hlavne nikde nezmieňuje, že si neprajem, aby sa to riešilo. Neodbyl som ho len preto, že zmienil charitu a mne sa na charitu hovorí ťažko nie. Jasne som mu ale povedal, daj mi týždeň, hlavne to nikde nezmieňuj, preberieme to potom na káve.”

Konečného ospravedlnenie

Po odmietavom postoji zo strany Novotného a Vémolu sa Konečný ospravedlnil a celé nedorozumenie zobral na seba.

„Keď som s Karlosom hovoril, mal som z toho iný pocit, pravdepodobne došlo k nedorozumeniu a mojej chybe. Zbrklo som informáciu vypustil do médií. Hovoril som, že jednáme, nie, že je to isté. Počítal som s tým, že si s Karlosom zavoláme napríklad za týždeň, pretože teraz rieši iný zápas a za iné peniaze. Ondrovi som sa ospravedlnil, mrzí ma to, mohol som mu zavolať, ale ešte nebolo moc o čom, ako som povedal, išlo o prvý nástrel,” kajal sa Konečný.

Isté je len jedno. Či Lukáš Konečný reálne myslel, že Karlos Vémola mu príde exhibične boxovať na charitatívny event, alebo tomu ani sám neveril, dosiahol to, čo určite chcel. Bezplatné PR, pretože sa celá kauza rieši v médiách a o akcii sa tak dozvie množstvo ľudí. Nuž darmo, “Terminátor” je marketingový ťahák.

zdroj: sport.cz

Karlos Vémola si už v ceste za odvetou s Attilom Véghom vybral súpera! Hovorí aj o ideálnom období zápasu