Oktagon SK/CZ scéna

Karlos Vémola má problém! Unikla fotka, ktorú nemal nikto vidieť, partnerka Lela zúri: Nehraj to na instagrame na rodinku!

Karlos Vémola
zdroj: Oktagon MMA
Karlos Vémola má pravdepodobne postarané o problém v osobnom živote. Minimálne sa zdá, že jeho vzťah s partnerkou Lelou naštrbila uniknutá fotka zo Saint-Tropez.

Karlos Vémola nedávno vo svojom Vémolande veľkolepo oslávil 35. narodeniny. Možno ako darček si doprial výlet do Saint-Tropez. Na sociálne siete pridával fotky s kamarátmi, no priateľka Lela zistila, že nejde o pánsku jazdu.

Karlos Vémola rieši problém, uniknutá fotka rozzúrila Lelu

Na internet sa totiž dostala fotka “Terminátora” so sexbombami Adélou a Denisou, ktoré sú presne podľa Karlosovho gusta – na prvý pohľad poriadne umelo vylepšené.

„A tie dve kur*y, čo s tebou leteli, vás fotia? Prečo si s nimi foto nedáš? Nehraj to na Instagrame na rodinu. Veľa ľudí vie, že zrovna ty anjel nie si a mne už došla trpezlivosť. Klamstiev už bolo dosť!,” napísala nahnevaná Lela do komentára.

Lela, s ktorou má Karlos polročnú Lilinku, neskôr komentár zmazala.

„Zazmätkovala som. Mám toho veľa. Pukli mi nervy. To sa stáva,“ reagovala pre portál zivotvcesku.cz.

Karlos Vémola je aktuálne v príprave na návrat po zranení a operácii ramena. Koncom septembra sa na turnaji OKTAGON 17 stretne s Vaškom Mikuláškom. Naposledy sa v oktagone predstavil vlani v novembri v Zápase storočia. Napriek tomu, že bol podľa stávkových kancelárií aj mnohých odborníkov veľkým favoritom, Attila Végh ho knokautoval v prvom kole. Odvtedy sa “Terminátor” snaží spraviť všetko pre to, aby sa dopracoval k odvetnému súboju. K tomu však pravdepodobne vedie ešte dlhá cesta a veterán UFC bude musieť nazbierať niekoľko víťazných zárezov.

Karlos Vémola má bilanciu 27-6. Prehra s Véghom bola len druhá mimo UFC. Attila mu prelomil 11 zápasov trvajúcu víťaznú šnúru, ktorá sa začala písať od roku 2016.

“Terminátor” vyhlásil, že jeho cieľom je dopracovať sa k odvete s Véghom a oplatiť mu porážku a tiež by rád získal titul organizácie OKTAGON MMA v poloťažkej divízii.

Karlos Vémola v spoločnosti dvoch krások
zdroj: facebook