Reklama

Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Karlos “Terminátor” Vémola je oficiálne v Oktagone a bude bojovať s Attilom Véghom

Karlos Vémola je oficiálne v Oktagone a bude bojovať s Attilom Véghom
Attila Végh vs Karlos Vémola / zdroj: instagram

Prinášame vám najnovšie informácie z tlačovej konferencie Oktagon MMA. Karlos “Terminátor” Vémola je oficiálnym zápasníkom Oktagonu a predstaví sa hneď na turnaji Oktagon 11.

Karlos Vémola je oficiálne v Oktagone a bude bojovať s Attilom Véghom

Celý deň sa v médiách rozoberá téma, že Karlos Vémola prestupuje do organizácie Oktagon MMA. Na tlačovej konferencii Oktagon MMA sa to potvrdilo. Karlos je od dnes oficiálnym zápasníkom Oktagonu a prestup roka sa tak stal realitou. Zápasy s Martinom Šolcom v Brne a s Patrikom Kinclom v Prahe pod organizáciou XFN sa tým pádom rušia.

Petr Kareš a jeho reakcia na informácie okolo Karlosa Vémolu >>

Na tlačovej konferencii odznelo vyjadrenie, že organizácia XFN údajne dopredu vedela o nenastúpení Karlosa do dvoch plánovaných zápasov na ich turnajoch, cez to všetko svojich fanúšikov neinformovala a zápasy promovala. Pravdepodobne sa v XFN opierajú o existujúcu zmluvu s Karlosom. V prípade, že sa k tomu organizácia vyjadrí, doplníme aj ich stanovisko.

Karlos má stopercentne potvrdený taktiež zápas s Attilom Véghom, miesto ani dátum konania ešte nie je určený. S určitosťou však vieme povedať, že po prvom vzájomnom zápase bude (v prípade záujmu minimálne jedného z nich) odveta medzi týmito dvoma zápasníkmi. Bude to doložené v zmluve.

zdroj: youtube oktagon mma

Stavte si na titulový zápas Samuel “Pirát” Krištofič vs David “Pink Panther” Kozma >>

Stavte si na odvetu Miloš Petrášek vs Jeremy Kimball. Výborné kurzy! >>