Novinky UFC

Jon Jones hovorí o Thiagovi Santosovi a o tom, koľko zápasov ešte ostane v poloťažkej váhe

Jon Jones
foto: lowkickmma
Jon Jones naposledy obhájil svoj titul poloťažkej váhy na UFC 235, keď zdolal na body Anthony Smitha. „Bones“ sa už chystá na ďalší titulový súboj, v ktorom ho na UFC 239 (6.júl 2019) vyzve Thiago Santos.

Jon Jones k zápasu so Santosom

„V skutočnosti je to o tom, byť sám sebou,“ odpovedal Jones na otázku novinárov, čo chystá na Thiaga. Jon je presvedčený o tom, že ak sa bude držať svojho plánu, zase budeme po zápase počuť „and still“.

„Thiago je protivník, ktorý je vo forme. Má agresívny štýl a je silný. Som si istý, že bude extrémne hladný po úspechu. Ale viem, že ja som ťažkou prekážkou. Predstavujem vysokú horu, na ktorú je potrebné vyliezť. Musím byť tým, kým som, a v podstate nič nemeniť.“

Presun do ťažkej váhy by mohol prísť po troch zápasoch

Jones je plne sústredený na najbližší duel s Thiagom, ale už tradične sa nevyhol ani otázkam typu kedy prejde do vyššej váhovej kategórie.

„Podľa mňa to budú ešte aspoň tri zápasy. V UFC sa akosi šepká, že po Thiagovi Santosovi by to mohol byť Luke Rockhold. A potom si viem predstaviť, že Johnny Walker bude v okruhu kandidátov. Takže podľa mňa ma čakajú tri skutočne tvrdé zápasy pred tým, než pôjdem vyššie.“

zdroj: bjpenn , lowkickmma