Reklama

Bellator Novinky Rizin

Jiří Procházka môže štartovať na rovnakom podujatí ako Emelianenko. Bude jeho súperom Ryan Bader (šampión Bellatoru)?

Jiří Procházka
foto: mmafighting


Tvorba webstránok za sedem dní

Bellator a RIZIN by mohli koncom tohto roku zorganizovať spoločné podujatia v Japonsku. Pred pár dňami sme vás informovali, že prezident Bellatoru Scott Coker má veľký záujem o to, aby tam v prípade dohody oboch organizácii štartoval aj Fedor Emelianenko . Ako jeho možní súpera sa najviac spomínajú Rampage Jackson alebo Josh Barnett.

Na koncoročnej karte RIZINu by mohol štartovať aj aktuálny šampión poloťažkej váhy organizácie Jiří Procházka. Coker sa vyjadril, že by bol rád, ak by tam došlo na šampiónsky duel Ryan Bader (Bellator) vs Jiří Procházka (RIZIN)! V hre sú aj ďalšie zaujímavé možnosti v podobe UFC veteránov Phila DavisaLorenza Larkina.

Scott Coker v rozhovore pre ESPN

„Ak tam pôjdeme, urobíme z toho veľkú kartu. Prinesieme so sebou našich najlepších chlapov, ktorých štart by v Japonsku dával zmysel. Boli by ste prekvapení z toho, koľko bojovníkov to berie tak, aby sme ich tam zobrali, pretože sa chcú v Japonsku predstaviť.“

Bellator a RIZIN majú medzi dobré vzťahy, čo sa už aj prejavilo napríklad na nedávnych vzájomných súbojoch Kyoji HoriguchigoDarriona Caldwella. Japonec bol úspešnejší v oboch prípadoch a vlastní teraz opasky bantamovej váhy v oboch organizáciách.

„Čas sa teraz rýchlo skracuje, takže musíme to doladiť. Ak sa nám to nepodarí teraz v najbližších dvoch týždňoch, tak sa to nestane. Ale múdrejší budeme o niekoľko týždňov.“

zdroj: espn , foto: mmafighting