Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Je to oficiálne: Už je známy dátum a miesto zápasu storočia Végh vs Vémola!

Je to oficiálne: Už je známy dátum a miesto zápasu storočia Végh vs Vémola!
Fanúšikovia sa dočkali vysnívaného zápasu Végh vs Vémola, ktorý už má daný konkrétny dátum na 9.11.2019 v pražškej O2 aréne na turnaji OKTAGON 15! Obaja bojovníci ešte pred samotným duelom storočia absolvujú po jednom zápase. Attila Végh sa stretne na Oktagon 12 s Virgil Zwicker. Vémola svojho súpera ešte nepozná, ale predstaví sa pod holým nebom cez leto na pražskej Štvanici.

V oblasti bojových športov nie je v Česku a na Slovensku väčších mien ako Vémola a Végh. Jeden sa ako prvý Čech dostal do najprestížnejšej svetovej organizácie, UFC. Druhý ovládol ako šampión americkú organizáciu, Bellator MMA.

Pozrite si tiež: Attila Végh smeruje prípravu na Karlosa Vémolu. Na kempe so známym UFC bojovníkom >>

Je to oficiálne: Už je známy dátum a miesto zápasu storočia Végh vs Vémola!

„O tomto zápase som nikdy nepremýšlal, ale zrejme to k nemu smerovalo. Ja a Attila sme rovnaký ročník. On je najväčší slovenský bojovník, ja som najlepší český, naša životná cesta sa vyvíjala podobne a na konci tej cesty bude iba jeden víťaz.

Pre mňa je to nielen súboj storočia, ale životný súboj, do ktorého dám všetko. Pretože byť kráľom Česka a Slovenska pre mňa znamená všetko“ netají veľké ambície a očekávánia Karlos Vémola.

Végh momentálne trénuje v Thajsku, ale rozhodne nezostává pozadu:

„Karel Vémola je pre mňa človek, ktorý spopularizoval MMA na Československej scéne. Je to silný a tvrdý bojovník, ku ktorému mám rešpekt. Ale vyhrám samozrejme ja, bude to potvrdenie všetkého, čoho som v kariére dokázal.

Je to najväčšia událosť, ktorá kedy v našom obore bola a verím, že do toho dáme všetko – fanúšikovia, promotér a samozrejma aj my bojovníci.“

Obaja zápasníci by víťazstvom dosiahli všetkého, čoho na československej bojovej scéne dosiahnúť ide.

„Vzhladom k unikátnemu charakteru akcie, pôjde o exkluzívnu udalosť a taktiež sa dá počítať s enormným záujmom o lístky. Fanúšikovia, ktorí si o tento zápas sami povedali, sa môžu tešiť na skvelú show, ako už je pri OKTAGONe zvykom.

Produkcia aj bojovníci do toho dajú všetko.
ZÁPAS STOROČIA tomu nehovoríme náhodou. “ prezradil za OKTAGON MMA promotér Ondřej Novotný.

Je to oficiálne: Už je známy dátum a miesto zápasu storočia Végh vs Vémola!
Oficiálny plagát k zápasu Végh vs Vémola | Foto: OKTAGON MMA

zdroj: OKTAGON MMA