Reklama

Websupport
Novinky Oktagon SK/CZ scéna

Je to oficiálne: David Dvořák nová posila organizácie OKTAGON MMA!

Je to oficiálne: David Dvořák nová posila organizácie OKTAGON MMA!
Websupport

To o čom sa špekulovalo a mnohí fanúšikovia si to aj priali sa stalo skutočnosťou. Nová posila organizácie OKTAGON MMA je český talentovaný bojovník David Dvořák (16-4), ktorý ťahá víťaznú šnúru 12-tich výhier v rade. Všetky jeho zápasy pri tom ukončil ešte pred limitom, čo v tejto váhe nie je bežné. Potešila vás táto správa tak ako nás?

Prečítajte si tiež: Vyjadrenia Anthony Joshuu po prehre a strate titulov s Andy Ruizom v New Yorku >>

Je to oficiálne: David Dvořák nová posila organizácie OKTAGON MMA!

OKTAGON MMA sa rozrástol o dalšie zvučné meno. V uplynulých dňoch David podpísal s OKTAGONOM zmluvu. V jeho váhovej kategórií (mušia váha) je suverénne česká jednotka a vo svetovom rebríčku (FightMatrix) na 44. mieste.

David Dvořák už s OKTAGONOM ale spolupracoval, síce nie ako bojovník, ale ako trenér, keď v roku 2016 po boku Jaroslava Pokorného trénoval český tím prvej série šou OKTAGON Výzva. Jeho príchod do OKTAGONU okomentoval promotér Ondrej Novotný takto:

„Máme velkou radost, že se k nám vrací trenér první série OKTAGON Výzvy, protože společně jsme celý ten příběh začali a teď v něm můžeme pokračovat. David je skvělý zápasník, a ještě lepší člověk. O to ta spolupráce je pro nás přínosnější, milejší a o to se na ní víc těšíme.“

Kedy konkrétne sa David Dvořák predstaví aj v zápase ešte nie je známe, no veríme, že mu promotéri naplánujú súpera a aj zápas už čoskoro!