Reklama

Novinky UFC

Dana White poskytol v Austrálii update okolo zápasu Conor McGregor vs Donald „Cowboy“ Cerrone

McGregor vs Cerrone

Reči okolo možného zápasu Conor McGregor vs Donald Cerrone výrazne zosilneli po tom, čo „Cowboy“ porazil po návrate do ľahkej váhy talentovaného Alexandra Hernandeza na prvom UFC turnaji na ESPN. Dokonca aj „Notorious“ na túto výhru krátko po nej zareagoval, keď k tomu uviedol, že Cerronemu gratuluje a po takomto výkone je proti nemu ochotný bojovať.

Stavte si na titulový zápas Robert Whittaker vs Kelvin Gastelum na UFC 234 >>

Stavte si na zápas Israel Adesanya vs Anderson Silva >> (vysoký kurz na brazílčana)

McGregor si aktuálne odpykáva svoj trest za UFC 229, ktorý mu udelila NSAC. Ten mu uplynie zhruba o dva mesiace. UFC prezident Dana White dostal pred turnajom UFC 234 v Austrálii, okrem iného, aj otázku, ako to vyzerá s prípadným zápasom medzi Conorom a Cowboyom.

Dana White so svojou aktuálnou reakciou

„Áno, počúvajte, ak tí dvaja chcú spolu zápasiť, ja som s tým v pohode. Keď sa na to pozrieme, tak v prvom rade povedzme, že Cowboy prekonal mnoho rekordov v UFC. A bol outsider, keď išiel do svojho posledného zápasu proti Hernandezovi, proti tomu mladému a rýchlo stúpajúcemu zabijákovi. A Cowboy toho chlapca úplne zničil. Takže jasné, som za ten súboj. Tí dvaja chcú bojovať, postarám sa o to.“

zdroj: lowkickmma , rdxsports